Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Haj növesztésben kinek mi...

Haj növesztésben kinek mi vált be?

Figyelt kérdés
2021. szept. 1. 01:16
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Egészséges, vitaminban gazdag életmód, lelki nyugalom.
2021. szept. 1. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
#1 meg a turelem.
2021. szept. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Nekem az idő. Minél több idő telik el, annál hosszabb a hajam.
2021. szept. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
kollagen, semmi hajszaritas, formazas (max nagyon ritkan), mikroszalas torcsi, hajvegekre olaj..
2021. szept. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Vitaminok szedése, haj kímélése(csak ritkán szabad szárítani, vasalni, inkább hagyom levegőn megszáradni), 3-4 havonta picit vágatok a végéből.
2021. szept. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a genetika is szerepet játszik. Nekem vékonyszálú hajam van, sosem nőtt meg hátközépnél hosszabbra, ellenben nővérem vastagszálú haja pár hónap alatt megnő a derekáig.
2021. szept. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amiket én eddig kipróbáltam:

-Halolaj kapszula (átmenetileg jó volt, de jobban jársz, ha beiktatod a szervezetedbe az omega3 zsírsavat)

-MagicHair termékek (túl vannak árazva de beválik)

-BodySelect kollagén por (Heti 2×5 grammot eszek belőle és szerintem ez a leghatásosabb, még a körmöm se törik)


Mellette nem szárítom meg a hajam, nem dörzsölöm, vizesen nem fésülgetem, hajolajat és hővédőt rakok rá. Az is fontos, hogy ha fel van kötve, akkor ne gumizd túl szorosra! Rengeteg vitamindús ételt próbálok fogyasztani: gyümölcsöket, zöldségeket, "jó" zsírokat.

2021. szept. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!