Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tudom sűrűbbé tenni a hajam?

Hogy tudom sűrűbbé tenni a hajam?

Figyelt kérdés
Mindig is nagyon sűrű volt a hajam viszont tavaly óta 20 kilót fogytam és a fele hajam konkrétan kihullott. Az lenne a kérdésem, hogy tudtok-e ajánlani olyan praktikákat amik tényleg beváltak. Tudtok olyan vitaminokat, márkákat, olajokat amik tényleg segítenek? Nem a hosszúságát szeretném elsősorban növelni hanem a sűrűségét. Saját tapasztalaitokat is nyugodtan kifejthetitek hosszan, nagyon hiányzik a dús hajam és szeretném visszakapni.

2021. szept. 2. 10:04
 1/8 A kérdező kommentje:
Szeretném hozzá tenni, hogy a ricinus olaj nekem nem vált be, így azt kérlek ne írjátok. :)
2021. szept. 2. 10:05
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Azt kéne kideríteni, hogy konkrétan mi zajlik belül. Pl. egy laborral. És akkor tudod, hogy mit hiányol a szervezeted.
2021. szept. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Inzulinrezisztens vagyok és PCOS-em van. Tavaly óta járok endokrinológushoz, pont ebben a hónapban voltam konzultáción szóval folyamatosan csináljuk a laborokat. Meséltem neki ezt a problémámat és mondta, hogy amúgy is kapni fogok egy új gyógyszert aminek nem ez az első feladata, de segíteni fog abban is, hogy a hajhagymáim megerősödjenek szóval ebben bízok. Csak mindenképpen szeretnék valami olyat is amit kívülről alkalmazhatok, hogy még jobban rásegítsek mert félek, hogy amíg fogyok (még 10 kilótól szeretnék megszabadulni) addig egyáltalán nem fog jobb lenni a helyzet.
2021. szept. 2. 16:00
 4/8 anonim ***** válasza:
42%

belsőleg dm hajvitamin, cink, kollagén, sörélesztő

Bánfi sampon-hajszesz-balzsam kúra vagy csak hajszesz, Varga hajcseppek,sampon, Plantur

2021. szept. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, a Vargáról sok jót olvasam, ki fogom próbálni!
2021. szept. 4. 15:05
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Kb sehogy. Ez genetika.
2021. szept. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#6 olvasd mar el, mit irt az elejen! "Mindig is nagyon sűrű volt a hajam", az a genetikaja, ez meg egy atmeneti allapot.
2021. szept. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A genetikámmal nincs semmi baj, ahogy azt én is valamint #7 is írta. :D

Vettem Varga hajcseppeket, valami rettenet büdös szerintem de remélem hatásos lesz.

2021. szept. 9. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!