Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon fehér a bőröm, ajánlaná...

Nagyon fehér a bőröm, ajánlanátok valamilyen barnító krémet ami természetazonos módon tudna segíteni hogy barnásabb színem legyen?

Figyelt kérdés
Olyant írjatok légyszi amit már többször, több hónapig használtatok és jól bevált, de okoz kiütést vagy vált ki mellékhatást. Köszönöm.

2021. szept. 3. 15:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz azalatt, hogy természetazonos módon barnít?
2021. szept. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt hogy nem sárbarnára fest, hanem egy enyhébb kicsit pirosabb tónust kölcsönöz. Mintha naptól lenne. A fehérbőrűek általában így barnulnak le.
2021. szept. 3. 15:49
 3/10 anonim ***** válasza:
42%

"A fehérbőrűek általában így barnulnak le."


Nagy tévedésben vagy. Én fehérbőrű vagyok, soha az életben nem használtam barnító krémet. Viszont nyár elején elkezdtem szedni a dr. Chen Béta-karontin vitamint, plusz megnöveltem a sárgarépa bevitelemet és láss csodát, nem égtem le és elég szépen barnultam is.

2021. szept. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3-as: Nem tudom elolvastad amit írtam rendesen, vagy csak ellentmondani akarsz?
2021. szept. 3. 16:24
 5/10 anonim ***** válasza:
48%

Igen, tudtam értelmezni a butaságos kérdésedet, és az egyik kijelentésedet javítottam ki. Csak hogy még véletlenül se élj abban a tévképzetben, hogy egy mesterséges vacak majd neked egészséges módon ad barnához hasonló színt. Sőt, amit magadra kensz az a bőrödnek káros.

Sokkal egyszerűbb, ha karotintartalmú ételeket eszel. Egészségesebb és kifizetődőbb.

2021. szept. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
25%
Nincs ilyen. Menj szoliba. A krémtől foltos leszel, befog mindent
2021. szept. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%

Szia. Ajánlom a Bali Bodyt ! Én már szinte mindent kipróbáltam. Csak ez a jó. Hófehér vagyok.


Sand tropezt és a Loving Tant ki ne próbáld!! Sárga leszel.

2021. szept. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem írni hogy én már 2 éve használom
2021. szept. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én egy ideje a Macchiato nevű barnító hab sprayt használom. Rossmannban lehet kapni, kb. 3400 Ft. Nekem nagyon bevált, nem vagyok foltos. Nem fogta be a ruhám sem, bár az igaz, hogy én nem öltözöm fel, míg teljesen be nem szívódik. Picit erősebb az illata ( nem kellemetlen), így akkor kenem be vele magam, ha nem megyek sehová.
2021. szept. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
azt nem értem miért akarjuk megváltoztatni azért fehér mert ez az alkalmas ehhez az éghajlathoz az izlndiak már olyan fehérek hoogy eltünnek a napon
2023. jún. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!