Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szép szolárium bőrszint...

Béci4 kérdése:

Szép szolárium bőrszint szeretnék el érni barnitó sprayval lehetséges ez ?

Figyelt kérdés
Aki jártas szoláriumozásban már heti hány alkalmat ajánlotok ? Mennyi időt ? Tegnap vettem ziaja kakaóvajas barnitó sprayt szerinteke jo ez a termék használata ? Hamarább latszani fog az eredmény ? Nem lesz foltos ? És hogy használjam ? Előre köszönöm a válaszokat fontos lenne!

#szolárium #szépségápolás #bőrszín #Szolárium bőrszín #Barnitó krém #Barnitó spray
2021. jún. 15. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
97%

szép szolárium bőrszín :D :D :D :D


az aztán marha szép...

2021. jún. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%
kis langyika...
2021. jún. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ha valami nem tetszik lapoz tovább ilyen válaszokra nem vagyok kiváncsi

Mindenki saját maga dönti el hogy mit csinál és mi jó neki

2021. jún. 15. 18:05
 4/5 anonim ***** válasza:
58%
Menjél el paradicsomot szedni egy hétre. Gyönyörű csokibarnára sülsz és még pénzt is kapsz érte!
2021. jún. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha szolizni akarsz tilos barnítózni magad mellette, mert akkor aztán tényleg foltos leszel. Meg jól bele is ég a bőrödbe. Vannak a szoláriumban kapható krémek direkt, hogy segítsék a barnulást. Vagy csak simán a sprayt akarod használni? Az a baj, hogy nem értem a kérdést.
2021. jún. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!