Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a fekete hajat nem lehet...

Ha a fekete hajat nem lehet festékkel világosítani,akkor miért tüntetik fel a barna hajfestékeken hogy fekete hajon milyen lesz a végeredmény?

Figyelt kérdés

A legtöbb hajfesték dobozán kis kockákban mutatják hogy milyen hajszínből milyen lesz.

Láttam már olyat is hogy "állítólag" a fekete hajból szinte szőke lesz az ábra szerint.

Ez is marketing lenne?


2021. szept. 4. 23:12
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem jol nezed a képet... szőkéből lesz fekete, nem fordírva.
2021. szept. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Nekem festék nélkül is világosodik. 56N
2021. szept. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hidd el,jól néztem a képet
2021. szept. 5. 09:03
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor lehet nyomtatási hiba.
2021. szept. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hidd el, nem jol..
2021. szept. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egy szőke hajfestéktől sehogy se lesz fekete a hajad de rendben😂😂
2021. szept. 6. 10:29
 7/9 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy van olyan hajfesték, aminek a dobozán ez áll, de nem valószínű, hogy működik is. Szóval igen, lehet csak marketing. A mai csaló világban ezen nem lepődnék meg. Az 1. válaszoló pedig nem úgy értette, hogy szőke hajfestéktől, hanem inkább a szőke hajat fogja meg a fekete festék, mintsem fordítva.
2021. szept. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne legyél már gyökér. Egy fekete festék dobozán az van feltüntetve hogy milyen lesz szőkéből, barnából vagy sötét barnából ha azzal az árnyalattal kened.
2021. szept. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8. A kérdés alapján nem a festék fekete, hanem a haj, vagy nem értem, hogy most ezzel mit akarsz. Ki a gyökér?
2021. szept. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!