Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire hatásos a hajbeülteté...

Mennyire hatásos a hajbeültetés? (FUE)

Figyelt kérdés

Amik még érdekelnének:

-Saját tapasztalatok.

-Hol érdemes elvégezni a beavatkozást.



2021. szept. 6. 23:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem bántam meg, mert ha nem vetem alá magam hajbeültetéseknek középen a fejtetőm már teljesen kopasz lenne, pedig nem vagyok idős. A hajbeültetés az androgén kopaszodást csak lassítja, nem állítja meg. A donorterületen lévő átültethető haj pedig véges.

Menj el több hajbeültetési klinikára informálódni. Nem jár kötelezettséggel. Van, ahol ingyenes a konzultáció, ahol fizetős állag esetben kb 5000ft. Válaszd azt az orvost, akihez bizalmat érzel.

Az injekciózás nem kellemes és műtét utáni időszakban nem néz ki esztétikusan az ember feje. 3-4 hónappal műtét után kezd nőni a haj. Nekem megérte.

2021. szept. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Én 25 éves vagyok, de már elegem van a kopaszodásból mert nem tudom sehogy legalább normálisan megcsinálni a hajamat. Ha legalább 5-6 évig normálisan nézhetek ki, akkor már megérné és esetleg ha maradna még donor hajam akkor egy ismétlésben is benne lennék majd. A kellemetlenségek nem zavarnak, volt már részem pár nagyon kellemetlen dologban. (Pl. állkapocs műtét)
2021. szept. 7. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!