Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Érelpattanást milyen orvos...

Érelpattanást milyen orvos tud eltávolítani?

Figyelt kérdés

Sajnos elég feltűnő helyen van és baromira zavaró.

Alatta is nagyon halványan mintha ugyanilyen képződne és félek az is ilyen nagy piros lesz. Jó nem akkora nagy, de kitűnik az arcomon.

Bőrgyógyász megállapította, hogy ez igen érelpattanás de ő nem távolítja el, nem a szakterülete.

Évekkel ezelőtt, azt hiszem ugyanilyen nőtt ott ki csak akkor azt hittem pattanás és bosszantott, hogy semmi nem mulasztja el, de idővel eltűnt viszont lehet most ugyanaz. Kinyomtuk, de akkor csak halványodott majd később ismét észrevehető volt.

Viszont nem tudom, hogy kozmetikus esetleg eltudja távolítani, hogy ne képződjön újra? Mert oda gondoltam, hogy megyek így ezt is lerendezném végre és nem kéne máshova menni.

Vagy ha kozmetikus nem, milyen orvos szakosodott erre, hogy egy érelpattanást eltávolít rendesen?

Egyedül ez csúfítja el az arcomat, anyám mondta hogy vegyem úgy hogy ez a szépségpöttyöm de amióta jelen van, zavar és úgy érzem emiatt néznek néha hogy feltűnően piros pont díszeleg rajtam. Egy pattanás nem zavar ennyire, mint ez a kis tűhegynyi pont.

Egyedül még a nagyujjamon van egy csúnya még azt is jó lenne ha eltüntetnék.

Mennyibe kerül egy ilyen "beavatkozás" átlagosan?



2021. szept. 8. 00:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Érsebészet. Viszont szerintem ezt nem támogatják, úgyhogy magánrendelésen tudod eltávolíttatni. Azt nem tudom mennyibe kerül, maga a konzultáció szokott 15 ezertől kezdődni alkalmanként, de hogy ezen felül kér-e pénzt az eltávolításért, azt nem tudom.
2021. szept. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és ez érsebészeten belül lenne a magánrendelés vagy hol?
2021. szept. 9. 23:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Piros vagy ilyen sötétlila? Nekem utóbbi van és nem tudom mi az és mit lehetne vele kezdeni.
2021. szept. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!