Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nisoral sampon plusz ecetes...

Nisoral sampon plusz ecetes öblités zsíros korpás fejbörre?

Figyelt kérdés

Próbálta már valaki?

A válaszokat előre is köszönöm.



2021. szept. 9. 10:32
 1/8 A kérdező kommentje:
Légyszi aki tud segítsen!
2021. szept. 9. 10:47
 2/8 anonim ***** válasza:
Az ecettel nincs tapasztalatom. Én Nizoral-t használok, az jó.
2021. szept. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Még várok tapasztalatokat!

2021. szept. 9. 11:02
 4/8 anonim ***** válasza:
42%
Ami engem illet, talán nem annyira közismert, mint a Nizoral, de nekem bevált még a Selsun sampon is. Próbáld ki!Én a Sopronban élő keresztanyám férjétől hallottam róla, tőlük kaptam egy dobozzal ajándékba a szülinapomon, mikor látták rajtam, hogy ilyen problémám volt. A Nizorallal párhuzamosan használom, hol ezt, hol azt alapon.
2021. szept. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm


Igazából az érdekel hogy a kettő együtt használható e mivel mind a 2 gombaölő nem lesz e túl sok.

Nagyon zsíros korpás a fejbőröm,sajnos hullik is a hajam tőle,néha barnás színű a fejbőröm a fejem tetején meg néha viszket, jobban akkor mikor már mosást igényel.

3-4 naponta mosok hajat de hajmosas utan 2nappal már zsírosodik a vége száraz gubancos pedig használok balzsamot is.

Ezért kérnék tanácsot használta e így valaki

2021. szept. 9. 11:43
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, beszéljünk komolyan!Nem ismerünk téged, nem ismerjük a fejbőröd típusát, és én még azt is bevallom neked, hogy azért írtam ide, mert nekem is vannak fejbőr-problémáim. Hangsúlyozottan közöm nincs az egészségügyhöz, nemhogy nem vagyok orvos, de nővér,ápoló, asszisztens, sőt, még csak védőnő sem, tehát a lehető, létező, elképzelhető legteljesebb mértékben laikus vagyok, mint az ide válaszolók vélhetőleg legalább 90%-a.



Mint ilyen, és mint anonim oldal, sem én sem (nyilván) más nem vonható felelősségre, ha azt mondom, hogy használj ezt, vagy azt, vagy amazt, és közben kiderül, hogy amit mondtam, azzal többet ártottam a fejednek, a fejbőrödnek, mint amit használtam.


Ebbe belehalni ugyan nem tudsz (legalábbis közvetlen okként biztos nem), én mindazonáltal azt mondanám, hogy legyél szíves, fáradj el egy bőrgyógyászhoz, urambocsá csináltass pár vizsgálatot (vérkép, miegyéb), és irass akár gyógyszertári sampont, vagy akár kevertess ki krémet speciálisan a te hajadra!Ha durvák a panaszaid, akkor ERRE nem szabad sajnálni a pénzt!

2021. szept. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Dee...nem kioktatást kértem hanem tapasztalatot .

Voltam magán bőrgyógyásznál, nem sajnálom rá a pénzt ennyiből a nizoralt sem vettem volna meg 3500 Ft-ért. De amit felírt azzal nem fogom életem végéig kenegetni a fejemre mivel szteroid köztudott hogy a hosszutavú használatával rosszabb lesz .(Elocom 0,1 szesz)nem az erősebb változat de nem kockázatok.

Persze hogy használ deez nem megoldás.


Szóval aki tud segiteni írjon (tapasztalatot).



Köszönöm.

2021. szept. 9. 12:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy gombaölős készítmény elég . A nizoral jó . Ha te nem akarod egyedül használni hát akkor kend be ecettel is a hajad senki nem fog meggátolni benne . Tapasztalatokra vagy kiváncsi , de szerintem senki se olyan hülye ecetet használjon a nizoral mellé . Ha neked beválik hajrá .
2021. szept. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!