Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Menstruációs pattanásokkal...

Menstruációs pattanásokkal lehet valamit kezdeni?

Figyelt kérdés

Maholnap 30 éves leszek, és mikor megjön a menstruációm, előtte pár nappal tele leszek pattanásokkal, borzalmas állapotban van ilyenkor a bőröm.

Ez örökre így marad? Megelőzni szeretném valahogy.



2021. szept. 10. 10:04
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Nálam is ez a helyzet, 25 vagyok. Szerintem ezt el kell fogadni és kész, pár napig olyankor kicsit több alapozót használok.
2021. szept. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
31 vagyok, nálam is kijönnek ilyenkor a pattanások. Neogranormon kenőccsel szoktam ilyenkor bekenni, meg ilyenkor gyakrabban használom a Garnier 3in1 terméket. Mást nem tudok tenni.
2021. szept. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
36 vagyok és dettó. Szerintem ezzel nincs mit kezdeni, ez hormonális.
2021. szept. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Sajnos ezek szerint akkor így marad. Neogranormont kipróbálom rájuk, köszönöm.
2021. szept. 10. 12:17
 5/10 Metionin ***** válasza:
95%
Menzesz előtti héten már direkt kenem 2 naponta a fejem szalicilsavas szérummal. Azt figyeltem meg, hogy azóta alig jönnek ki és ami ki is jön, nem gyullad be csak kicsit piros, éjszakára kis tetrán vagy ilyesmi leviszi.
2021. szept. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
A zyndaclin gél gyulladáscsökkentő, direkt aknéra van. Menstruáció előtt pár nappal kezd el vékonyan kenni a bőröd vele ahol ki szokott jönni általában a pattanás. Vényköteles.
2021. szept. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
36%
Ne nyomogasd! Sunidombi Pati különösen erzekeny. Excsajomnak is így volt
2021. szept. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, ment a zöld.
2021. szept. 10. 15:51
 9/10 anonim ***** válasza:
89%
Hát sajnos ha a hormonális egyensúly felbomlása van mögötte, akkor ki fognak jönni. Nekem is jóval rosszabb a bőröm PMS alatt, bár nekem amúgy is. Viszont egy jó, tudatosan felépített rutinnal csökkenthetőek, illetve a cink (40 mg naponta) baromi sokat tud segíteni.
2021. szept. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mióta kozmetikus kezeli rendszeresen,nem vészesek.Járj el tisztításra,rengeteget tud az is segíteni.
2021. szept. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!