Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Menstruáció előtti pattanásokk...

Menstruáció előtti pattanásokkal mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy menstruáció előtt kb 1-1,5 héttel elkezdenek megjelenni az arcomon óriási gyulladt pattanások. Tehát nem ilyen kis picikék, hanem elég nagyok. És sok is van belőlük és nagyon zavar. Ahogy megjön elkezd tisztulni az arcom. Mit tudnék tenni? Zsíros bőröm van, problémás.
2019. aug. 28. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmit
2019. aug. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy hormonális és szerintem ez elég sok nőnél így van. Nekem fogamzásgátlónál nem volt ezzel probléma, de hüvelygyűrűnél is van 1-2 kisebb pattanásom közvetlen előtte.

Probálj minél kevesebb zsíros kaját enni és kerülni a csokikat, azok sokat számíthatnak. Illetve én ilyenkor használtam a garnier pure active géljét arcmosásként, mert az fertőtlenít és segít leszárítani őket.

Hány éves vagy egyébként?

2019. aug. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok
2019. aug. 28. 18:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 20 vagyok, de ugyan ez a problémám és még csak ki se tudom őket nyomni, mert a legtöbb bőr alatti, amit meg mégis megpróbálok az meg nem nyomodik ki csak 2$ nagyobb lesz, vagy visszagyullad
2019. aug. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*2x
2019. aug. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!