Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen borotvát használjak,...

Milyen borotvát használjak, hogy NE VISZKESSEK borotválkozás után?

Figyelt kérdés

A szőrtelenítő krémek nem használnak nekem,gyantát nem szeretnék használni,a borotvától pedig szétvakarom magam :(

szinte véresre és heges maradok :(

Mit csináljak?Mindegy hol borotválkozom,viszketek!Akár a karomon,akár a lábamon és az intim területen is :(


2010. aug. 31. 10:55
 1/7 anonim ***** válasza:
hasznáj habot borotváláshoz, és lassan csináld, utánna mindig használj testápolót jó sokat max reggel is lefürdesz ha nem szívódik be az egész
2010. aug. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vegyél epilátort.

És hidratálj.

2010. aug. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hogy szoktál borotválni? Úgy értem, pl. fürdés után ... ? Szerintem nem puhítod fel eléggé a bőrödet.
2010. aug. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem,fürdés közben szoktam! A testápolóval annyi bajom van csupán,hogy attól is viszketek,vagyis mindegy hogy bekenem vagy nem! Általában kádban borotválkozom és szerintem eléggé felpuhul a bőröm!
2010. aug. 31. 12:13
 5/7 anonim ***** válasza:
de mielőtt neki állsz borotválni, borotva habbal, vagy szappannal (addig dörzsölöd, amíg em habos) bekened a lábad?
2010. aug. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
na pont nekem is ilyen bajom van mindentől viszketek.már vettem balea borcsi utáni gélt mert azt irták itt róla hogy használ ehhez képest olyan piros lett meg viszketett egész éjszaka hogy szörnyű.használok habot is és ugyse jó
2010. aug. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Persze hogy bekenem...nem is kicsit!És szappant nem is használok a borotválkozáshoz,csak is tusfürdőt,mert a szappan nagyon kiszárit!
2010. szept. 1. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!