Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szép napot! Erről a hajvasalór...

Szép napot! Erről a hajvasalóról mi a véleményetek, tapasztalatok? Megéri?

Figyelt kérdés

[link]


BaByliss ST492E Hajvasaló



2021. szept. 13. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Alapvetően a babyliss egy jó márka, de a gőzölős hajvasaloiknal a tartály hajlamos csöpögni.

Ez egy másik típus, drágább is, mint amit te néztél ki, de gondolom előfordulhat hasonló probléma vele.


[link]

2021. szept. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen van, amit linkeltél, egyik tesómnak meg az első válaszoló által linkelt. Mindkettő egy idő után csöpög és baromi rossz hogy a tűz forró csepp a kezeden landol, én olyan egy hónap után le is tettem, azóta porosodik a polcon. Elvileg nem kéne csöpögnie, vissza lehet küldeni, de nővéremnek ugyanúgy csöpögősen küldték vissza..


Azt is hozzá tenném, hogy nem tud annyival többet, mint egy mezei szimpla hajvasaló, nem lett a hajam puhább a használat után vagy bármi egyéb, sőt még tartósnak sem mondanám, előbb göndörödik tőle vissza, mint a simától. Egyedül a steampod volt az, amire azt mondtam hogy tényleg egy jó gőzölős vasaló, na az tartós, és szép eredményt lehet vele elérni, de akármelyik elérhető árkategóriába tartozó gőzölőst próbáltam mind egy kalap szr.


Ha megengedsz egy ajánlást, a remington shine therapy hajvasalót jó szívvel ajánlom.


[link]


Közel 3 éve vettem, a lehető legjobb amivel valaha dolgom volt, én sokat kipróbáltam mert sok lány testvérem van 😃 (magic hair hajvasaló, babylissek stb) Ez a lehető legjobb szerintem, tartós, nem tépi a hajad stb.

Jaj igen, ez a másik gond a babyliss hajvasaloval, a lapok mentén gumi szalag van, és irgalmatlanul tudja tépni zúzni a hajad, nagyon fájdalmas és persze ahol elkezd tépni, ott le is törik a hajad egy idő után.

2021. szept. 14. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ❤️
2021. szept. 18. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!