Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyorsan növő szemöldök szőr....

Gyorsan növő szemöldök szőr. Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

2021. szept. 14. 19:55
 1/4 A kérdező kommentje:

Egyszerűen ha nem szedem ki szemöldök csipesszel akkor szinte nem áll meg a növésben. Elég vastag maga a szemöldököm és sokszor már a látásban is zavar ha nem tépem ki.

Normális ez hogy sokszororára növekszik?


Ha pedig ki tépem akkor pattanás lesz a helyén. Nagyon zavaró. Köszönöm

2021. szept. 14. 19:57
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kiszedésen kívül nem nagyon tudsz mást tenni. Ugyan vannak szőrtelenítő krémek, de azok szemöldökre - már csak a szem közelsége miatt is - alkalmatlanok. Esetleg gyantáztatni lehetne, de akkor meg inkább kozmetikussal, aki normális munkát végez.


Azt teheted, hogy eltávolítás előtt jegeled az adott bőrterületet (jégkocka), vagy pedig utólag használsz nyugtató krémet az irritált területre.


Egyébként lehet ollóval trimmelni (rövidebbre vágni a hosszát), nekem is nő létemre gyorsan nő, elég hosszúra. Igen, ez genetika, és normálisnak tekinthető. Mások pedig épp az ellenkezőjére panaszkodnak, hogy semmit/alig nő, és az is kihullik. Akkor inkább legyen dús, amit ritkítani lehet, mint hogy folyton tetoválják a szemöldökömet.

2021. szept. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem van ilyen szemöldök nyíróm, a hajnyíró elvén működik, csak kicsiben. Azzal nyírom rendszeresen, mert sajnos nekem is brutál. Mellé még szedem is…
2021. szept. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
fűnyíró
2021. szept. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!