Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen kollagént ajánlotok?

Milyen kollagént ajánlotok?

Figyelt kérdés
A Nutrivesum Liquid kollagénjével szemezek, viszont olvastam itt gyakorin, hogy nem igazán dicsérik a márkát. Kinek milyen fajta kollagén vált be?

2021. szept. 16. 07:28
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Queen's Collagen 15 hatòanyag, komoly formula
2021. szept. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Gymbeam Colla Pink - Beast Pink. 27 evesen nagyon kezdett recsegni es neha forogni a bal terdem.Sajnos mar fajt is egy seta utan. Akkor kezdtem el szedni. Fajni mar nem is faj es sokkal kevesbe recseg, pedig meg nemregota szedem. :)
2021. szept. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én szeretem a márkát. A tablettás verziót szoktam használni (msm+hyaluron+kollagén). Ár-hatóanyag arányban nem igazán találtam jobbat.
2021. szept. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Senior Séf ***** válasza:
46%
A hosszan (min. 6 órán át) főzött csontlevesnél jobbat az életben nem találsz. Lefőzöl egy adagot, és naponta egy csészével elfogyasztasz. Így egyúttal a vékonybél falát is jótékonyan begyógyítja a mai, tápláléknak nevezett vackok okozta károk után.
2021. szept. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem a Porcegyensúly Remax ami bevált.
2021. dec. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Bodyselect kollagént iszom. Össze sem hasonlítható a többi kollagénnel amit eddig ittam. Semmi mellékíz, napom csúcspontja. A körmeim sokkal erősebbek, a bőröm pedig nagyon szép lett. Édesanyámnak is adtam, fájt a térde és ropogott. 2 hónapja már semmi panasza nincsen
2022. jan. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!