Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen tetoválásotok van? Nem...

Milyen tetoválásotok van? Nem bántátok meg?

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:
44%

Nem bántam meg.

[link]

2010. aug. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
59%

Szia mutatok képet a balkaromról ami több kis mintából és 2 nagyobb mintából áll össze [link]


Nem mondhatnám h megbántam:D a másik karomat is szeretnék megcsináltatni csak most pénz szűkében vagyok

18/F

2010. aug. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Leila3 ***** válasza:
Szia,én 21 éves lány vagyok,és nekem kettő van eddig,de nem bántam meg semelyiket sem. Nekem egy van a derekamon a fenekem felett,az nonfi,és egy van még a jobb csípőcsontom mellett egy pillangó féleség. Ha te is szeretnél,olyant válassz,ami mindenképpen illik hozzád,és csak akkor csináltass,ha megvagy érte örülve,én így voltam anno,nagyon akartam,és látod most sem bántam még meg.
2010. aug. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!