Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem bántátok meg a tetoválást,...

Nem bántátok meg a tetoválást, vagy akik csináltatni szeretnének, nem féltek, hogy megbánjátok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 21:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Én nem tudok semmit felhozni ami miatt bánnám, magamnak élek és azt nézem h nekem mi a jó

Az izgat a legkevésbé hogy a munkahelyen mit szólnak a főnökkel egybe téve mondjuk vagy az utcán mikor valahova dolgom akad


Bár nekem tini koromba jött inkább a piercing, amik máig meg vannak

Később mikor kiforrta magát az elképzelésem jött a teljes alkarra utána lábszárra, ezek a legnagyobb terjedelműek


Annyiból szerencsém van hogy nem ítélnek külsőről, mivel nem populáris minták vannak rajtam hanem tradícionális törzsi minták, ezeket meg addig nem illik leszólni olyannak aki nem néz utána

Most arcra szeretnék egy különleges szimbólumot


Az érdeklődésed kapcsolható valakihez, valamihez?

27/f

2011. máj. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!