Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetek ha a hajam nem...

Mit tehetek ha a hajam nem nagyon akar egy bizonyos hosszúság után továbbnőni?

Figyelt kérdés

Tudom,millió egy ezzel kapcsolatos kérdés van,de mondom talán jobban járok ha a sajátomat is leírom


Egy hosszúságig gyorsan megnő(hosszabb és sűrűbb mint az átlag,fiú vagyok),vágás után 2-3 hét után úgy visszanőtt mindig mint a gomba. De onnan,ha évekig nem volt vágva akkor se ment le még a vállamig se. Oké,ha a göndörséget kiegyenesítem akkor nagy nehezen leér.

Egy hajgyógyászati programmal 2-3 hónap alatt viszont a göndörséggel együtt is leért a vállamig,csak ez embertelenül drága..nem engedhetem meg.

Pont nyárra jött ki ez a nagy növés,szóval visszavágattam,de most épp vége lett a nyárnak,szóval újra megpróbálkoznék

Szedek vitaminokat,sok vizet iszok,jó samponnal mosom,nem szoktam agyon szárítani,mindig ki van engedve,nem tudom mit lehet ezen kívül tenni,hogy most melyik csodamódszer vagy szer működik,én szkeptikusabb vagyok ezekkel


2021. szept. 16. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:
51%
Nincs semmilyen csodamódszer, ez genetika. El kell fogadni. Én lány vagyok és nekem max a hátam közepéig nő meg, onnan letörik és kész, csinálhatok vele bármit meg szedhetek vitaminokat, akkor is az a max hossza. Ezzel szemben nővérem haja már többször is volt derékig érő, az övé nő, mint a gomba, pedig nem használ semmilyen csodaszert.
2021. szept. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kár..bírom hogy vékony hajszálú manusok meg tudnak ilyen rocker hajakat növeszteni
2021. szept. 19. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!