Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Véleményt szeretnék Odry...

Véleményt szeretnék Odry Cream arc fiatalító ránctalanító krém hatásos?? Interneten lehet rendekni és vissza nyeri az arcböl fiatalságát. Interneten lehet rendelni én a titokon láttam

Figyelt kérdés
2021. szept. 17. 16:05
 1/5 A kérdező kommentje:
Az írjon aki használtamár és tudja miröl beszélek
2021. szept. 17. 16:06
 2/5 anonim ***** válasza:

Sose hallottam róla, de jelezném hogy semmilyen krémtől nem nyeri vissza az arcbőr a fiatalságot. Folyamatos ápolást igényel de még így is öregedni fog.


Szóval inkább alakíts ki egy rutin arcápolást azzal tehetsz a legtöbbet a bőrödért hosszútávon:


Arclemosó

Hidratáló arckrém

+ reggelenként fényvédő



Egyébként nem kell minden marketinges fogásnak bedőlni, tiktokon rengeteg hülyeség is fel van hypolva. Krémmania.hu oldalt javaslom ott sok krémről tudsz véleményeket olvasni.

2021. szept. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtál ezt a krémet a Tiktokon láttam de a googlénis rátudsz keresni.. nekem nem voltak ráncaim csak sokat dolgozok fáratvagyok és nagyon táskásak voltak a szemeim használtam ezt a krémet azt irták benne hogy kicsit kell tenni rá én sokat tettem de csak 2 napig használtam. És az volt oda irva hogy vékonyan és akkor nem lesz csikos vagy mi. És most ráncos lett a szememnél egy kicsit a szemem alja. Nemértem hohy mért amikor rá kentem akkor nagyon feszesítette és most meg csikos a szemem alja. Szerinted a krémtöl let ojan vagy beképzelem? Kérdeztem a tesojimat és azt mondták nem változot az arcom ugyan olyan mint volt. De én látom hogy csikos a szemem alja mind a 2
2021. szept. 21. 00:43
 4/5 anonim válasza:
Megvetted? Jobb lett tőle a bőröd?
2022. jún. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Anyukám azt mondta, hogy minden ránctalanító krém után ráncosabb lesz a bőr, ha nem használod. Egyszer elkezded, akkor folyamatosan kell valami ránctalanító krémet beszerezni. Igaza is van, de azért csak jók ezek a krémek. Ezt a krémet anyósomtól kaptam, azóta is kutatok, nem is értem, miért nincs neki nagyobb reklámja, mert nekem tökéletes. Színben is és mindenben visszaadta a bőröm tökéletességét, a ráncaim nagyon elhalványultak. Ez az Odry krém valami szuper, nem értem, miért nem reklámozzák jobban. A Loréál lifthez képest mondom. me úgy általában. Csodát nem kell tőle várni, de én meglepődtem, egy pillanat alatt sokkal szebb lettem, bármilyen hulla fáradt voltam, ez helyretett.
2022. okt. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!