Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan növesszem meg a hajam...

Hogyan növesszem meg a hajam a lehető leggyorsabban? Képeket a leírásba linkelek.

Figyelt kérdés

Ilyen a mostani hajam: [link]

És ilyet szeretnék:

[link]



2021. szept. 17. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:
43%

Ez sehogy se lesz gyors 2,de inkább 3 év alatt nő meg ennyire.

Probalkozhatsz bármivel(pl ricinussal, lorugasnyi biotinnal), de ehhez akkor is kell idő.

Vagy póthaj.

2021. szept. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Ne vágasd le. Ápold rendszeresen, pakolás, hajvégápoló.
2021. szept. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Nekem 1 év alatt simán megnő ennyire.
2021. szept. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Étrendbe nem árt beiktatni normális dolgokat, rizs, hal, tojás, sovány túró, magvak(kesudió, szotyi, dió, tökmag) és a vitaminok.

Hajvégápoló balzsamot mindenképp használj, és kerüld a hajvasalót, bár ma már kevesen használják szerintem, sokan elfogadták a természetes hullámot.

Bár férfiként írok, a szép hajhoz ugyanúgy kell a tápanyag, mint a dúsabb szakállhoz.

Gondolom megtapasztaltad már hogy nő ugyan, de legalább annyira vissza is töredezik, elvékonyodik a haj, ez pedig hiányosságokból adódik.


Vágatni sajnos kell, minél hosszabb annál jobban lelassul már a növekedés, viszont a hajtöredezés meg ott van.

2021. szept. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Türelemmel.
2021. szept. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%
Szedj b vitamint és cinket, ápold a végét balzsammal, és nem kimosandó olajjal, néha már millimétert vágj belőle, ha látod, hogy kezd töredezni.
2021. szept. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Szauna, Infraszauna ott atdorzsolod a fejborod enyhén fejmasszazs és igy nőni fog mert sokkal jobban fokozódik a vérkeringés
2021. szept. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
A végét rendszeresen vágasd, de havonta kb 2 cm-t nő a haj. :)
2021. szept. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%
Nem illik a kérdésgez ezért előre is bocsi de pont tegnap vágattam le a hajam és ugyanazt a képet mutattam a fodrásznak amilyen neked most a hajad 😅😊
2021. szept. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!