Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A vállamon van egy barna folt...

A vállamon van egy barna folt már évek óta (lehet, hogy születésem óta). Hogy tudnám eltüntetni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 15:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is van a vállamon egy barna pigmentfolt. Én is úgy gondolom, hogy születésem óta ott van. Tinédzser koromban iszonyatosan zavart a dolog. Én már több kezelést kipróbáltam. A lézeres kezelés semmit sem ért, viszont fájt, de nem halványodott a folt. A hámlasztás semmit nem ér. Próbáltam elfedni Vicy Dermablend korrektorokkal, az sem jó. Nem találtam semmi olyan megoldást én sem ami enyhíthetné a foltot.

Viszont nyáron mindig bekenem

2010. aug. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

(véletlenül ENTERT nyomtam:))


50-es védőfaktoros fényvédővel, és nem barnul akkor a foltom. Valamelyest ilyenkor összebarnul a bőröm színével.

Így 22 éves fejjel megpróbálom elfogadni. hogy nekem ilyenem van. Igazából lehetnem nagyobb bajom is, én mindig ezzel nyugtatom magam.-hogy más örülne ha "csak" ekkora baja lenne.

Persze nem azt mondom, ha lehetne rá valami kezelést kapni, ami eltünteti szó nélkül én is elmennék rá, de én már úgymond "elfogadtam".


Már nem vagyok miatta gátlásos...:)

2010. aug. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!