Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőrtelenítő krém használata...

Szőrtelenítő krém használata alkaron?

Figyelt kérdés
Az alkaromat szeretném szőrteleníteni. Borotvát semmiképpen se szeretnék használni. Több helyen olvastam, hogy gyanta vagy epilátor, de egyiket se nagyon kedvelem semmilyen területen se, ami nálam bevállt az a szőrtelenítö krém, de nem tudom, hogy ezen a területen is alkalmazható e, nem fog utána erősebben visszanőni, mint a borotva esetében?

2021. szept. 18. 13:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én használom,semmi bajom vele,annak ellenére,hogy sokan szidják.
2021. szept. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyan az mint a borotva. Borotva esetén se nő erősebben egyébként, csak tévhit, de ha nem hiszed, utána is olvashadsz. Nem mágikus pengék azok. Használhatod. De ha úgy hiszed a borotvától erősebben nő vissza, akkor ettől is, csak mondom. A vége nem lesz olyan durva, ezért nem fog úgy szúrni, de ennyi. Egy kicsivel jobb csak a borotvától a szúrósság végett, tartóssága közel azonos.
2021. szept. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!