Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Komolyan kell venni a veet...

Komolyan kell venni a veet figyelmeztetését, hogy szőrtelenítő krém használata után 24 óráig nem lehet úszni és napozni, vagy elég ha mondjuk egy fél nap telik el?

Figyelt kérdés

2015. júl. 25. 05:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem véletlen írják rá!!! Ha egy massziv börgyulladást kapsz, akkor nem EGY napot, hanem esetleg az egész nyarat ki kell birnod.


Nem tudom elképzelni, hogy EGYETLEN napot (azaz 24 órát) nem bírsz ki. De ha mégsem, akkor ne krémet használj, hanem borotvát, akkor nem kell kivárni az egy napot

2015. júl. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vedd komolyan :D
2015. júl. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Durva mikrosérüléseket okoz a bőrön, ha nekem gyakorlatilag szétmarta a bőröm, akkor szerinted mégis miből lehet? Én magamra se kenném, ha mégis, akkor nem napoztatnám az amúgy is megviselt bőrt.
2015. júl. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bizony komolyan kell venni. És egyébként a krémet ne használd gyakran, tönkreteszi a bőröd. Inkább borotválj.
2015. júl. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem. Ki kell bírnod a 24 órát, de leht röhögve is.
2015. okt. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!