Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek volt vagy lesz drasztiku...

Kinek volt vagy lesz drasztikus hajvágása mostanában?

Figyelt kérdés
2021. szept. 25. 09:43
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
100%
A 11-es elég furcsa... felkelti az érdeklődést, hogy magyar viszonylatban a felső kategóriás celebekhez mérhetően népszerű instagram modell lett a kopasz fejének köszönhetően, aztán ha az ember kíváncsi lenne rá, akkor semmi reakció. Ilyenkor felmerül a kétely, hogy nem csak egy kopaszfétisesnek a kamu hozzászólása volt-e...
2021. okt. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:
Nem tudni ezeket. Sajnos anonime ez az oldal.
2021. okt. 6. 13:22
 23/45 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nekem nagyjából 80-90 centis volt a hajam, elmentem egy kicsi vágásra, csak a végéből. Akkor is jó hátközépig érő maradt. Utána gondoltam egyet és oldalt teljesen nulla+borotva. Majd befonattam afrora. Azóta a jobb oldalt is letoltam nullára és így eléggé extrém jellegű a frizurám. Jó, férfi vagyok, szóval alapból a hosszú haj is már annak számít, de így most színes, fonott és a kopasz keverve.

Amúgy igen, a sok borotválástól valóban a fejbőr kiszárad, akár repedezhet is(mint a talpon a vastag bőrkeményedés, de a fejen inkább sebesedik amiatt). Nem véletlen van, hogy a kopasz fejbőrt is kell mosni és ápolni egyaránt. Akinek izzadékony a bőre, annak inkább egy enyhébb hiratáló, de vitaminos bőrápoló a jó, de borotválás után mindig aftershawe, abból is a nyugtató hatású. Akinek meg száraz bőrtípusa van, annak egy erősen hidratáló vagy mélyhidratáló (baba intenzív, neutrogena vagy valami tényleg jó) kell, borotválás után meg inkább vitaminos és feszesítő szeszkeverék, de ott egy enyhébb aftershawe a jó. Így nem lesz a fejbőrrel baj. Ha pedig szép, fényes fejbőrt akarsz, akkor vannak rá direkt ilyen bőrolajok. A pixi frizurákkal az a helyzet, hogy jó, ha szép színre van festve, vagy ha alapból szép a hajszíned, de érdemes rendszeresen fixálni, zselével, de ikább vax-al, vagy hab és lakk kombóval. Azért heti egyszer egy nagymosás kell neki, akkor alapos hajmosás mellé egy hajpakolás majd a végén balzsam is mehet rá ;) Egyenlőre várj. Ha gondolod válts színt, hátha. Ha nagyon nem olyan eredményt kapsz, akkor vágni mindig lehet kisebbre, vagy nullára, de visszafelé nehezebb. Bár fonatni könnyű bele. A lényeg, hogy te jól érezd magad a frizurádal :)

Az oldal meg ugyan anonim, de attól még privátban lehet kérdezni, illetve egy ilyen insta oldalt relatív könnyű megkeresni, márcsak a hastegek miatt is.

2021. okt. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:

Tudom tudom. A kérdésben az szerepel hogy mostanában viszont nekem aigisztus 18. akadt egy olyan lehetőségem hogy a legjobb barátnőm egy fodrászati kampány kisfilmet készített és megkért hogy legyek neki hajmodell.

Azt mondta hogy csak a végeredményt fogom látni csak. Elfordított az összes tükörtő él nagyon érdekes volt mert úgy vágta a hajamat hogy direkt ne érjen a haj hozzá a testemhez égy ne is érezhessem hogy kb meddig ér.


Egyébként ezelőtt a hátam közepéig ért a hajam. Nem volt vele bajom de már untam nagyon ezért is bíztam a barátnőmre a dolgot.

2021. okt. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:
Mi lett az eredmény 24es?
2021. okt. 17. 18:15
 26/45 anonim ***** válasza:
100%

Az eredmény egy elég "érdekes" hajviselet lett de nem bántam meg. Azóta is ilyen. Egyszerűen levágta nyakig érőre és vágott nekem teljes frufrut ami viszont nagyon rövid. A szemöldököm fölé ér.


Az egésznek nagyon kleopátra hatása van. Én nagyon szeretme

2021. okt. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 A kérdező kommentje:
Az a lényeg hogy tetszik és büszkén viseli az ember.
2021. okt. 17. 20:10
 28/45 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Jövő héten megyek fodrászhoz.

Hát most majdnem derékig erő világos barna,dús,vastag hajából lesz,kb. nyakig érő tépett fazon.

Szóval ilyen most: [link]


Ilyen lesz:

[link]

[link]

2021. okt. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
Kérdezö hogy áll azóta a hajad?
2021. nov. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a barátom kérésére lett meligéröböl gépel rövidre nyirt.

17/L

2021. nov. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!