Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Van köztetek olyan...

Lányok! Van köztetek olyan aki mostanában drasztikus frizuraváltáson ment keresztül?

Figyelt kérdés
2019. febr. 23. 09:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú szőkéből rövid (vagy félhosszú) vörös lettem :)
2019. febr. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
9 évig ért derékig a hajam, és most levágattam állig.
2019. febr. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mellig érő szőke ombrém volt, most vállig ér a hajam, és a szőke rész is eltűnt, mert az volt a hossza, most már csak barna, a saját hajszínem. Nem tudom, hogy mennyire drasztikus, nekem az volt, de nem bántam meg, imádom.
2019. febr. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vállig érő hajból lett egy pixie, fiúsabba változata.
2019. febr. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Még nem, de májusban szeretném feleakkorára vágatni a hajam, mint most van.

(Most mell alá ér)

2019. márc. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
En vegre most ev elejen ravettem magam, mert mar ezer eve vagyam hogy tüsire nyiratkozzak. Hosszu hajbol valtottam, most pedig felul 1 centis sincs, oldalt meg jol fel van nyirva geppel, 1-2 millis alul csak. Imadom! Kar volt ennyit gondolkodni elotte, mar reg fel kellett volna gepeltetnem, olyan praktikus. Tobbet biztos nem novesztem meg!
2019. márc. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mekkora frizuból vágattál tüsit? Mit szóltak az ismerősök?
2019. márc. 4. 21:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Mell ala ert mikor levagattam. Meglepodtek az ismerosok, volt aki eloszor meg sem ismert. Egy ismerosom mondta csak, hogy fius, de masok szerint jol all. En egyebkent azonnal megszoktam, imadom az elso perctol, rovidebb is lett azota, mint az elso nyiras
2019. márc. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!