Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok! Sztetek cink ha a...

Csajok! Sztetek cink ha a pasi hátán ilyen csík van? Narancsbőr fél de nem az. Hanem 2-3db csík.

Figyelt kérdés
Ez attól lett hogy régebben abbahagytam a sportot és kicsit meghíztam stb. De azóta már sportolok stb. Már izmos vagy nincs rajtam felesleg csak ez rajtam van és zavar igaz halvány csak közelröl lehet észrevenni.
2010. aug. 31. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Striának hívják és nincs azzal semmi baj:)
2010. aug. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
striának hivják. hát ez elöfordul ha megnö v hizik az ember... ezzel együtt kell élni. barátomnak karján van hónaljánál az edzéstöl
2010. aug. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálam a derekam alján van. és múltkor muter rákérdezett h ki jött nekem ilyen csúnyán? Mondom ott van már mióta. Erre mondta h ezek korbács nyomok:D mondom f*sza csak megnyúlt a bőr.
2010. aug. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem baj. A lányoknál is nagyon sokaknak van sajnos.

21L

2010. szept. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem gáz, mert erről nem igazán tehetsz. Van, aki hajlamps rá, van, aki nem... nekem a combomnák és sajnos a mellemnél is akad... együtt kell vele élni...


21/L

2010. szept. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nem baj az :)

én lány vagyok,de nekem is van 1pár csík,sajnos,bár nem tehetek róla,mert hirtelen nőttem..:D

2010. szept. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!