Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Legjobb lilasampon sötétszőke...

Legjobb lilasampon sötétszőke hajra?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ajánlanátok nekem olyan lilasampont, ami tényleg kiöli az összes sárga-narancs-rezes pigmentet a hajból, és nem 1 órát kell fent hagyni, ahhoz, hogy tényleg működjön? Hamvas, sötétszőke hajam van (7.1es), csodálatosan szép, álomszín amikor frissen van festve, de sajnos mint minden szőke ez is rezesedik egy idő után (én ezt nem tudtam, azt hittem, hogy csak 9-es árnyalattól felfelé képes a szőke haj sárgulni, de ez az én butaságom). A drogériás lilasampikat hagyjuk, azokat kimerítettem, de egyik sem vált be igazán. :/

2021. szept. 26. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kallos hamvasító hajpakolását próbáltad már? Bár Én 12-es szőke hajra használtam régen, arra nekem bevált, lehet nálad is hatásos lenne :)
2021. szept. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
blondme, fanola no yellow, kallos pakolás +1, florillum
2021. szept. 27. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Van most egy nagy doboz Kallos pakolásom, nem rossz, de még mindig nem a kívánt hatás.

De ezeket kipróbálom akkor. :D

2021. nov. 21. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!