Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudatos bőrápolás + rutin...

Tudatos bőrápolás + rutin kialakulása?

Figyelt kérdés

A kérdés boxba nem tudom feltenni a kérdést, ezért itt írom. Elég problémás lett az arcom a maszk miatt és már egy vagyont költöttem a tudatos bőrápolásra. Kérdésem az, hogyha végre sikerülne az arcomról eltüntetni a sok kis mocskot, akkor utána is használni kell mindent vagy elegendő lehet az alap (duplatisztítás, hidratáló, fényvédő esetleg valamilyen szérum)?


Valaki segítene nekem ezekből kialakítani egy heti reggeli és esti rutint?

Cerave arclemosók/Balea arclemosó

Garnier micellás víz / Babaolaj duplatisztítás gyanánt

Balea tonik

Geek&Gorgeous B-Bomb (niacinamid)

Geek&Gorgeous A-PAD (azelainsav)

Geek&Gorgeous A-Game (retinal)

Geek&Gorgeous C-Glow (C vitamin)

Geek&Gorgeous HA5 Light Hyaluron

Geek&Gorgeous Cheer Up (mandulasav + BHA)


Hidratáló krém (egy testesebb és egy enyhébb)

Bioderma Photoderm 50 fényvédő



2021. szept. 30. 06:48
 1/7 A kérdező kommentje:
Illetve hogyan vezessek be egy-egy új terméket? A múltkor mindent egyszerre akartam és nagyon csúnya vége lett...
2021. szept. 30. 07:05
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

Elsőnek csak az alaprutint kövesd minimum egy-két hétig:

-micellás víz

-balea arctisztító gél

-balea tonik

-hidratáló krém, pl ordinary nmf vagy cerave lotion/cream

-fényvédö


És ha jól látod, akkor a helyedben én a következőket vezetném be:

-geek-es ha light nedves bőrre

-geek-es hámlasztó (első héten csak 1-szer, következő héten meg kétszer, és tartanám a heti 2 alkalmat

2021. szept. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok

A többi(de amúgy mindent is) tesztelj, hogy nincs allergiás reakciód

-ha nem is egy testesebb arckrémet, akkor kipróbálhatnád a the ordinary-s szkvalén olajat(elvileg az nem tömíti el a pórusokat)


Személy szerint én nem használnám a babaolajat arctisztításra, ha hajlamosabb vagy a pattanásodásra.

2021. szept. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

Én már csak azt nem értem, hogyha már skinsmart-ról rendelsz, hogy nem jutsz el odáig, hogy rászánj nettó egy órát az életedből és elolvasd a szakértő cikkeiket?


Konkrétan MINDEN le van írva bennük a kérdeseidre. Hogyan vezess be dolgokat NE egyszerre. Mert NEM egyszerre kell 5 új dolgot elketdeni használni. Mit mi után használj. Hogyan rakj össze magadnak rutint.


Semmi nehéz nincs benne. Pici olvasást igényelne.

2021. szept. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítőkész hozzászólást!
2021. szept. 30. 21:17
 6/7 anonim ***** válasza:
akàr 4 héten keresztül csak alap rutin, amugy zsíros a böröd?
2021. okt. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem kombinált, de őszintén szólva már fogalmam sincs. Van hogy száraz, de van hogy borzasztó zsíros.
2021. dec. 22. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!