Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Erős izzadást, hogy lehet...

Erős izzadást, hogy lehet megszüntetni vagy legalább csökkenteni?

Figyelt kérdés

Régóta erős izzadással küzdök.

Hónalj területen.

Néha előfordult, hogy elindulás előtt nem dezodoroztam és sokáig járkáltam meg minden, és keresztanyám észrevette, hogy elég büdös vagyok így kellett vennünk útközben dezodort. Nagyon rossz érzés volt.

Régebben is voltak emiatt gondjaim mint suliban tesin erősen megizzadtam, és szó szerint futottak előlem a többiek de lényegében ott lehet rájátszottak mert azóta többször tesiztem más iskolában úgy, hogy leizzadtam de senki nem szekált miatta meg hiába kérdeztem másokat, hogy "figyu nem vagyok büdös?" és mindig nemet mondtak meg "ne foglalkozz vele, én nem érzek semmi". De ezek miatt ilyen szorongásos fóbiám alakult ki, hogy minden percben ha tömegben vagyok akkor azt hiszem, hogy miattam néznek furán az emberek és beképzelem hogy szagolgatnak hogy büdöset éreznek és ekkor konkrétan még jobban leizzadok és mozdulni se merek.

Mielőtt szólnátok, mindig próbálok figyelni, hogy minden indulás előtt rendesen zuhanyozzak és illatosítsak magamon de ennek ellenére is szorongok. Ha be vagyok fújva akkor többen is mondták hogy nem lehetek büdös.

Étrendemen is változtatni kéne de nem igazán ismerem a bio egészséges életmód fontosabb ételeit, meg nehéz elhanyagolni sok mindent.

Rendszeresen szoktam szőrteleníteni.

Nem vagyok túlsúlyos, épp ellenkezőleg vékony alkat vagyok.

Hova kéne ezzel fordulni? Gondoltam első körben lemegyek a patikába, érdeklődni hogy mit ajánlanak rá de ki tudja hogy ott tényleg a cél érdekében vagy inkább úgy ajánlanak, hogy minél drágább dolgot vegyél? Vagy esetleg házi orvos tud valamit kezdeni ha ezeket elmondom neki? A félelmet leszámítva hogy erősen izzadok meg minden?

Mozogni nem igazán mozgok, néha rollerezek meg fitnesszpark de az is csak futólag ha van kedvem.

24L vagyok ha számítana.



2021. okt. 5. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Ha bekened hintőporral a hónaljad akkor lehet, hogy jobb lesz (nekem bevált, én is ilyen izzadós vagyok :'D)
2021. okt. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1.ezt a trükköt sokszor hallottam már viszont nem láttam sehol, hogy dezodor után kéne vagy előtte bekenni? :D
2021. okt. 5. 21:45
 3/7 A kérdező kommentje:

3.Nem, félreérted szerintem.

Akkor tényleg nem fürödtem se illatosítottam ezért lehetett annyira erős szagom és jogos volt mondjuk, hogy kéne illatosítanom mert akkor magamon is éreztem ami ritka, mert nem szoktam a saját szagomat érezni. És ezért is kéne mert ha elfelejtek akkor baromi erős szagom lehet, mondjuk a dezodoraim nem épp mindig izzadásgátlóak hanem az illatra mentem eddig meg a kinézetre pedig kéne rendes izzadásgátló is.:)

2021. okt. 5. 21:48
 4/7 A kérdező kommentje:

3.Köszi az ajánlást.:)

Kipróbálom.

2021. okt. 5. 21:48
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Antisudorica ecsetelo. Patikaban kapható. 100 százalékban elmúlt tőle a kamasz fiam erős izzadása.
2021. okt. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5-Köszönöm.:)
2021. okt. 5. 22:27
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Botox injekció is hatásos.
2021. okt. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!