Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek mi a véleménye a FOREVER...

Kinek mi a véleménye a FOREVER kozmetikumról?

Figyelt kérdés
2010. szept. 1. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:
jó-jó de iszonyat pénzlehúzás....
2010. szept. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Te próbáltad? Konkrétan melyik készítményt?
2010. szept. 1. 18:36
 3/10 anonim ***** válasza:
2010. szept. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én az flp termékek közül az étrendkiegészítőket veszem és a higéniás cuccokat. Sampon, balzsam, dezodor, krémek(propolisz, zöld krém, first)ezeket szoktam használni,ami állandó nálunk de volt amit már egyszer kipróbáltam A Sonya kozmatikumokat(smiknkeket)még nem próbáltam, jah kivéve a szempillaspirált.

Jah nagyon drágák és ha rengetek pénzem lenne tuti csak az flp-t használnám és mindent kipróbálnám, megvenném pfff :S

Csak jót tudok mondani mind a higéniás cuccokról és az étrendkiegészítőkról is. Ha leírnám az én és a környezetemben lévő terméktapasztalatokat, akor abból regény lenne :-)

2010. szept. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kedves 1. válaszoló! Valóban jók a termékek és valóban nagyon drágák, de a színvonalat meg kell fizetni és ilyen kiváló minőségű termékeket nem kapsz üzletben, mert meg sem közelítik , még csak össze sem lehet hasonlítani az flp termékekkel.

És ha jobban belegondolunk, akkor vajon a patikában emberek százezrei mennyi pénzt hagynak ott, mennyit költenek gyógyszerekre? Azok se olcsóbbak mint az FLP termékei vagy inkább úgy írom, hogy étrendkiegészítő termékeki és inkább newvezném az FLP étrendkiegészítőket gyógyszereknek, mert valóban gyógyítanak, mint a patikában kaphataó sok sz*rt, ami még jobban betegebbé tesz. És épp mikor ma voltam a Rossmannban nézegettem az étrendkiegészítőket és közel se olcsóbbak olyan egy árban van az Flp termékeivel és közel sincs benne annyi hatóanyag mint az Flp-ben és állítom, hogy a bolti termékek többsésgben szintetikus vitamin, ásványianyag van , mígy az Flp termékei csak természetes hatóanyagokat tartalmaznak.

Ó igen és árulnak a Rossmannban TurbBó diéta italport, ami 8ezer Ft körül volt, az Flp-nél meg 2ezer ft-al olcsóbban kapsz ugyan ilyen fehérje tartalmú étrendkiegéstíő italort, annyi különbségel, hogy nagyonbb kiszerelésben, nagyobb fehérjetartalommal és 100%, hogy természetes vitaminokkal.

Szóval nekem ez a véleményem!

Még valami, ha valakinek fontos a családja és a saját egészsége , még ha csak kevés pénze is van, úgyis összespórolja a termék árárt.Nem keres kifogásokat, hogy ezért és ezért nem fogja megvenni. Ha meg van saját pozitív terméktapasztalatai, akkor pláne.

2010. szept. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Kedves utolsó, huh de nagyon felháborodtál :D nagyon benne vagy a témában, szedj valamit a vérben forgó szemeidre is :P

Nem kérdőjeleztem meg a minőségüket, de nem az étrendkiegészítőkről szólt a kérdés, hanem a kozmetikumokról. Bár személyes véleményem szerint a csodás gyógyulásokban valamennyire játszik a placebóhatás is. DE mégegyszer írom, nem kérdőjelezem meg a minőségüket, és hatásukat. Csak sztem túllihegik.

Volt már szerencsém szonya toronyhoz vagy hogy hívják. Nem nagy szám. Szépek a színei(mondjuk láttam már több és szebb színnel rendelkező palettát is), tényleg jól fognak stb. A púderjük nálam nem nyert. A szempillaspirál kalap sz.rt nem ér!

Én magam sem vagyok az olcsó kozmetikumok híve, de nekem bőrtisztításra/ápolásra garnier jött be leginkább, sminkben pedig a loreal termékek mindent visznek.

És így, h minden cuccom loreal/garnier is kb fele annyiba került, mintha mindezt flp-ből vásárolom. + kétszer olyan jól jártam vele

2010. szept. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Bocs, a felháborodásért. Most elgondolkodtam azon amit írtál és lehet igazad van, azért lehetne megfizethetőbb is az Flp, gondolhatnának azokra, akik roszabbul élnek anyagilag, ebben igazad van.

A sonya termékek annyiban különböznek a bolti cuccoktól, hogy nem tartalmaznak kőolajszűrmazékot és mesterséges szinezőanyagot. Virágok szirmaiból nyerik a szín és ezt tartalmazza, nincs benn semmi vegyi cucc.

2010. szept. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ahogy látom, ahány ember, annyi vélemény. :-)) Pontosan azt akartam tudni, kinek mi a véleménye, mert én még nem próbáltam egyetlen termékuket sem, most hallottam a FLProl eloszor a barátnomtol, aki naaagyon dicsérte, így most rendeltem énis ALOE first meg egy szájbalzsamot.És kiváncsian fogom várni az eredményt. :-)
2010. szept. 6. 21:13
 9/10 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok. A first nagyon jó. Mindenre használjuk. Vágott, szúrt sebre, különböző bőrpoblémákra, rovarcsípésekre. én a hajamat is fújom vele rendszeresen már több mint 1 éve és azóta kevésbé zsírososdik és lassan ugyan , de dúsusl.Ezenkívűl nagyon jó viszketéscsillapító. Néha kijön az allergiám és iszonyítosan viszket a kiütésem, ilyenkor befújom Firstel ha van, vagy bekenem zöld krémmel és ki idő után elmúlik a viszketés. A zöld keém is olyan mint a first, csak az gél formájában tartalmazza a szín tiszta aloét. Annak is nagyon széleskörű sz alkalmazása. Ha kijön a pattanásom azzal szoktam kenegetni és nagyon hamar leszárítja, de az is jó vágott, szúrt sebekre, kiütésekre, rovarcsípésekre még sorolhatnám.Ezen kívűl a zöld krémből lehet hüveléykúpot készíteni.1 hónapja sztem elkaphattam vmiféle gombás hüvelyi fertőzést, iszonyítosan viuszkettem ott lent. Sajna kúpot nem tudtam készíteni a zöld krémből, mert nem volt, amibe belenyomjam , így felületesen kenegettem, pár nap múlva enyhült a viszkető érzés. Elmentem nőgyógyászhoz és azt mondta van egy kis hüvelyfertőzésem, de múlófélben van , és megkérdezte, hogy mit haszáltam vagy használok rá jelenleg. Szóval ha tudtam volna kúpot készíteni vszínűleg sikerült volna teljesen megszüntetnem ezt a porblémát. A propolisz krémet is szoktuk hsználni az is nagyon jó, mert az elé melett propoliszt is tartalmaz, ami gyulladáscsökkentő. Ezt is általában az arcomra használom, ha néha kijön apattanás. Nagyon jóóóó :-)

Az ajakbalzsam a Lips is jó, leginkább ősztől egészen tavaszig használom, ha bejön a hideg és s zá egyátalán nincs kiszáradva, de sok olyan terméktapasztalatot halottam a Lipsel, hogy ez is nagyon jó rovarcsípésekre és herpesre. Még arra nem próbáltam :-))

A samponuk is kiváló, nembeszélve a dezodorról, ami azonkívűl, hogy nincs bene erős alumíniumsó, semmilyen káros anyag, nem okoz nőknél mellrákot és nem tarja vissza a z izzadságot, ami tele van toxikus anyaggal, még gazadásos is és viszonylag olcsónak mondható. Nekem 8 hónapig is kitart. Ja egyébként a dezodortól nem izzadsz, és az izzadéásszagot is semlegesíti.

Az étrendkiegészítőkről egy pár szót. Nagyon jók az aloe ivólevelei nekem ez segített többek között nőgyúgyászati problémámban, a fokhagyma kapszula is gazdasáos 100 szem van benne, mamám szedi napi 1 szemet, az 3 hónapig kitart. Jó, mert mamának magas vérnyomása van, ezen kívűl a fokhagyma nemcsak vérnyomásra jó, de vírusölő, erősíti az immunrendszert. Általában az őszi hónapoktól kezdi szedni 2 donozzal 6 havi adag és sikerül úgy átvészelnie a telet, hogy éppen annyira van megfázva, hogy folyik az orra, még csak be sincs rekedve és mama 83 éves. És mielőtt nem ismertük a termékeket, azelőtt mam télen mindig iszonyítosan meg voolt fázva és nagyon be volt rekedve, fájt a torka stb... de szerencsére az infulenza mindig elkerült :-)

Nem is írok több terméktapasztalatot, sztem ez elég meggyőző volt :)

2010. szept. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Érdemes tudni, hogy a cég 2007. márciusában 60 millió Forintos büntetést kapott a Gazdasági Versenyhivataltól a termékeik gyógyhatásával kapcsolatos valótlan állítások miatt (állítólagosan a sugárkárosodást, leégést, rákot, AIDS-et reumát mind kezeli, ráadásul mellékhatások nélkül...) illetve forgalomba hozatali engedély nélküli árusítás miatt.


[link]


részlet:

"A felperes a "Forever Aloe" című hálózati havilapjában a többi között azt állította, hogy termékeire a forgalmazáshoz szükséges minden engedéllyel rendelkezik. Emellett olyan írásokat is megjelentetett, amelyek - részben orvosok, illetve betegek tapasztalataira hivatkozva - a legkülönbözőbb egészségügyi problémák esetén megoldásként kínálják az aloe készítményeket. Olyan utalás is szerepelt ezekben a közlésekben, amely szerint ezek fogyasztását követően még a reménytelennek tűnő esetekben is javulás, gyógyulás volt tapasztalható, akár a műtéti beavatkozás is elkerülhetővé vált. A felperesnek a "Tisztán és egyszerűen" című kiadványában szereplő írások is - orvosi tapasztalatra is hivatkozva - különböző betegségek gyógyítására ajánlották a felperesi termékeket. Emellett több hangkazetta is készült, amelyek a vizsgált készítményeket népszerűsítették. Az egyik termékkel kapcsolatban elhangzott, hogy szinte minden elérhető vele, egy másik felvételen pedig, hogy az adott készítmény mellékhatás-mentes, és sokrétű gyógyító hatása van. Az egyik előadó szó szerint úgy fogalmazott: "leégés, sugárkárosodás, belsőleg gyomor-, béltraktus-szabályzó, immun-stimuláns, allergiás eredetű viszketés, ízületi reumás fájdalmak, akkor bronchitis, légzési nehézségek, köhögés, szóval lehet sorolni mindazt, ahol tud segíteni az aloe vera gél. (...) Folytathatjuk ugye herpesz, ekcéma, sebek, fekélyek, (...) szembetegségek és rák és az AIDS."


A felperes az ismertetett kiadványait nemcsak a termékforgalmazók részére tette hozzáférhetővé, hiszen a forgalmazókat felhívta a megszerzett információk terjesztésére.

Az Országos Gyógyszerészeti Intézet (a továbbiakban: OGYI) szakvéleménye szerint az ajánlások a felperesi készítményeket gyógyszerként törzskönyvezett készítményekre jellemző indikációkkal hirdette. Az egyes betegektől származó egyedi hatásleírások kiragadottak, nem prospektív, kontrollált kísérletekből származnak. Ezek az érvek nem fogadhatók el a termékek gyógyító hatásának igazolására, hiszen nem adnak korrekt, valósághű tájékoztatást a várható hatásokról."

2012. okt. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!