Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik valóban hatásos...

Létezik valóban hatásos hajnövesztőszer? Valakinek már segített a használata?

Figyelt kérdés
Sajnos ritka és vékonyszálú hajam van. Szeretném ha sűrűbb lenne,mint amilyen korábban volt.

2021. okt. 7. 08:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Minoxidil sehol nem vényköteles. Használható ru58841-gyel együtt. Ha van rá pénzed.

DHT blokkolók, pl finasteride, na ez vényköteles, és orvos elvileg fel sem írhatja hajhullásra Magyarországon. De lehet van olyan magándoki aki bevállalja.

2021. okt. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A férjemnek volt egy stresszes időszaka, amikor Magyarországon éltünk, elkezdett kopaszodni. Akkor kerestünk neki Minoxidilt, amit már régebben használt, de akkor azt mondták, hogy vényköteles, de lehet én tudom rosszul. Itt, Szerbiában, lehet kapni ilyen kis fújkálós üvegekben, kb 6-8 ezer forintban amit havonta költött rá, szerintem sokkal olcsóbb, mert a Benu saját termékei között van. Visszanőtt a haja egyébként.
2021. okt. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!