Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez normális? Pár nap és...

Ez normális? Pár nap és megszokom?!

Figyelt kérdés

Ott kezdeném ,hogy ma vágattam le vállig érőre a mell alá érő hajam.

Az utóbbi hónapokban megkeserítette a mindennapjaimat ,ugyanis eszméletlenül elkezdett hullni. Sokat festettem,és szerintem a covid is betett neki(ez már háromnegyed éve volt)

Mivel nehézkesen boldogultam vele, és untam már hogy minden tele van hajjal ,gondoltam változtatok, könnyítek magamon, a helyzeten és levágattam.

Csak hogy most furcsán érzem magam. Nem arról van szó, hogy nem tetszik, mert volt még ilyen hajam, jól is áll, egyszerűen csak mintha kicsit fájna érte a szívem. Mintha elvettem volna magamból egy darabot és helyettesítettem volna mással.

Nem tudom, értitek-e,de most kettős érzéseim vannak, olyan leirhatatlan az egész :))



2021. okt. 7. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg fogod szokni.
2021. okt. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen szokványos, nálam is volt ilyen, de egy idő után már elmúlt ez az érzés, és az új frizurára koncentráltam.
2021. okt. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én fiusra vágatam melig éröböl és először nekem is ilyen volt meg folyton oda nyúltam reflexből hogy öszekösem 1 hét és elmulik.
2021. okt. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én mikor levágattam után 1 hétig sírtam aztán rájöttem hogy így sokkal jobb. Azóta se növesztettem meg.

Ez csak 1 hétig tart kb amíg sajnálod a hajadat.


Nekem is úgy volt hogy mell alá ért hajam és utána 3 órára rá meg a szám vonalába volt kb a vége ezér össze se tudtam kötni

2021. okt. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok új vagyok de mindenkinek ajánlom Pinterest
2021. okt. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek :)

Már most sokkal jobb és csak 1 nap telt el :))

2021. okt. 8. 20:43
 7/7 anonim ***** válasza:
70%

Minden bántó szándék nélkül:

Hála Istennek, ez egy olyan dolog, ami nem maradandó, mert idővel vissza fog nőni. Inkább legyél hálás, hogy mindössze ennyi történt veled, és nem a fogad tört le, vagy maradandó károsodás érte a testedet.

Addig is, ha nagyon rosszul érzed magad így, van póthaj (akár kivehető csatos/damilos is), alkalmakra divatparóka (már szintetikus is van, ami olcsó, és élethűnek néz ki), vagy nézegess képeket azzal kapcsolatban, hogy a jelenlegi hajadat hogyan tudnád stílusosan hordani, hogy illeszkedjen hozzád.

2021. okt. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!