Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy válasszak alapozót ha...

Hogy válasszak alapozót ha még sosem használtam?

Figyelt kérdés
Szeretnék alapozót használni, de még sosem használtam és így nem tudom hogy milyen lenne jó nekem meg hogy kell felvinni, mert félek hogy foltos marad és észrevehető lenne. Egy alapozó mennyire tünteti el a bőrhibákat ha tiszta az arc mármint pattanás, mitesszer mentes csak kisebb hegek vannak rajta? Nekem eléggé világos a bőröm, ilyen sápadtkás.

2021. okt. 7. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
61%
Mindig van kint tükör. 1 picit világosabb, mint az arcod, 1 picit sötétebb. Majd ebből kikevered. Tökéletes sose lesz belőle, ezért kell keverni magadnak! Én simán kézzel vagy szivaccsal viszem fel. Világítani a soktól, fényleni a gagyitól, csúnya a nagyon elütő színtől lesz az arcod!
2021. okt. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nehéz alapozó színt választani. Sose a kezeden hanem a nyakadon vagy arcodon próbáld ki. Ha nincs nagyobb bőr hibád akkor egy közepes fedésű is teljesen jó lesz. Én szivaccsal szoktam felvinni. Sosem marad így foltos nekem.
2021. okt. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Menj el egy sminkeshez, kérj segítséget.
2021. okt. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!