Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen Videókártyát válasszak...

Milyen Videókártyát válasszak használtan a mai játékok HIGH vagy (medium) beállításon való futtatásához Full HD felbontáson?

Figyelt kérdés

Több variációt is szívesen várok, hiszen nem mindig van minden a használtpiacon. Esetleg újonnan is vennék csak úgy a maximum 45 ezer forintos keretem valószínűleg kevés lenne.

Alaplap: gigabyte f2a88xm-hd3

Proci: AMD a10 7700k

2x4GB Corsair ram (kit)



2017. jan. 7. 17:22
 1/7 A kérdező kommentje:
Tápegységem : LEPA MX F1 500W
2017. jan. 7. 17:53
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem kevés! Az a cpu mellé tökéletes lenne ez: Sapphire RX 460 Nitro+ 2GB 35.000 ingyen szállítás.


Mai játékokkal elbír (kb hd 7870 szint) csak újabb DX 12-es. Meg egye új garis.


[link]

2017. jan. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az a cpu mellé fölösleges erősebb VGA-t tenni pont passzolni fognak egymáshoz. És ez most elég erős és nagyon modern VGA.
2017. jan. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

rx 460-ból érdemesebb lenne a 4GB-osat venni


És most szóljatok le, hogy a 4GB-ot nem használja ki a kártya.


igen tudom. De hosszútávon jobb, mert ha annyit nem is, 2.5 GB-ot még kihasznál a kártya, a 4-ből ami viszont még jó.


Az én r7 370-es kártyám se lövi ki a 4GB-ot 3.0GB-ban megáll a fölé már FPS rovására mennek a dolgok.

2017. jan. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4 Énis a 4gb-os változat mellett vagyok. Vannak játékok amik már közepes beállítasokon 2gb-ot esznek. Szóval sosem gond ha kicsit több a vram.

Meg ha 2-3 év múlva elszeretne valaki adni egy rx460 2gb-os modellt, ki venné meg? Akkor már 4gb lesz a minimum. Szóval a jövőre sem árt gondolni. (Jó persze, ki akarna használtat venni amikor újanon is ilyen olcsó.. csak egy felvetés.)

De az a 2gb hamar eltud fogyni.

2017. jan. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Enyyiért használtan tudsz venni r9 290-et és gtx960-at is.
2017. jan. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Használt kulcsszó.. azok már nem garisok. Kettő cpu mellé fölösleges r9 290.
2017. jan. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!