Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör hajú lányok?

Göndör hajú lányok?

Figyelt kérdés
Szeretnék rendelni valamilyen hajformázót a Curly Girl webáruházból, lehetőleg olyat, amitől szép fürtjeim lesznek. Mit ajánlanátok?

2021. okt. 7. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én hajhabot használok. Syoss.
2021. okt. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Én is tudok ajánlani egy hajhabot, amit fodrász üzletekben lehet kapni, ez mégpedig az indolától egy göndör hajra való fixáló hajhab. Nekem ez nagyon bevált! Egyébként indoka termékekkel mosok hajat (samopon, Balzsam, hab, zselé), és nagyon szeretem
2021. okt. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
indola*
2021. okt. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Alapból göndör a hajad? Ha igen, milyen típusú a göndörsége? Normális hajmosó is sokat tud dobni, nekem az As I am cowash vált be, azután már vizesen is iszonyat jó csigáim vannak. Leave-in ápolóból a cantu bevált, a nagy pikli hónapokra elég. Ha meg valami formázó, akkor a Cantu zseléje jó. :) curly girl helyett a byMalia shopból szoktam rendelni, ott vannak tök jó tippek is.
2021. okt. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!