Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, nektek melyik hajvitam...

Lányok, nektek melyik hajvitamin vált be? Egy ideje nagyon el kezdett hullani a hajam, és a fodrászom mondta, hogy szedjek rá vitamint, de nem tudom melyik lenne hatásos.

Figyelt kérdés
Régen szedtem már mindenfélét, de mindegyiktől vagy hányingerem volt, vagy kipattogtam, így feladtam.

2021. szept. 27. 01:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sima dm sajátmárkás
2021. szept. 27. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyan nem kifejezetten hajra van, de nekem pl a biotech USA women multivitaminja az ami nagyon bevalt. Mikor szedem akár 2 cm-t is nő egy hónapban és a betegségek is elkerulnek.
2021. szept. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A dm-es nekem is beválni látszik. Olcsó is.
2021. szept. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam a dm-est többször is, de mindig hányingerem volt tőle, meg kipattogtam
2021. szept. 29. 12:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Esetleg Dr Immun
2021. nov. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!