Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Maskaolin anyag maszkot...

Maskaolin anyag maszkot szeretnék rendelni ti hol rendelitek linket küldenétek? Zsíros bőrüként nektek bevállt? Menyi a szálitási idő?

Figyelt kérdés

#bőr #maszk #maskaolinanyagmaszk
2021. okt. 8. 17:12
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]


Én innen rendeltem. Ha jól emlékszem, csütörtökön rendeltem és következő hét keddre érkezett meg (vidéki nagyvárosba).

Az ár, amit látsz az oldalon, az nagykereskedelmi ár, tehát az ÁFÁT nem tartalmazza. Azt majd a fizetésnél látod (agyag ára + ÁFA + szállítási díj). 4000 forinttal kalkulàlj nagyjából.

Nekem bevált. Kombinált bőröm van, a Basic-et választottam. Heti 2x, 3x használom. Nagyon puha lesz utána a bőröm. Nekem talán egy kicsit pepecselős a kikevergetése, takarítás utána, de örülök, hogy kipróbáltam.

2021. okt. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!