Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szalagavatóra mit kezdjek a...

Szalagavatóra mit kezdjek a hajammal?

Figyelt kérdés

Nekem sosem volt olyan húde hosszú hajam viszont a vállam fölé sose ért.

Csütörtök este voltam fodrásznál hogy fesse be a hajamat. Még sosem volt festve és alapból sötétbarna színű.

Én mutattam neki képet ahol a hölgynek jól meg van csinálva omréra a hajam és az nagyon tetszett.


Nem tudom hogy siekrült kifognom pont nekem azt a fodrászt vagy csak az volt a baj hogy este volt vagy én nem tudom már, de teljesen leégette a hajvégeimet a nő.

Ott helyben bepánikoltam és azt sem tudtam hogy mihez kezdjek.


Mondta a hölgy hogy nagyon sajnálja és hogy nem kell fizetnem semmit ezért. Mondtam neki hogy ez az alap de mi lesz a hajammal mert december elején szalagavatóm lesz és ilyen hajjal nem tudok ott megjelenni. Mondta hogy ez nem lesz egészségesebb meg nőni sem fog ha nem vágjuk le. Belementem a vágásba mert gondoltam ennél rosszabb már nem lehet.


Hát most a vállig érő hajamból lett nagyjából egy ilyen gomba forma amivel nem tudok mit kezdeni.


[link]


Ilyenre gondoljatok csak nincs semmi formája.



A kérdésem az lenne hogy szalagavatóra mit kezdjek a hajammal? Hagyjam így? (így nagyon nem tetszik) növesszem meg 2 hónap alatt? Egyszerűen kétségbe vagyok esve és nem tudom hogy mi legyen.



2021. okt. 10. 10:37
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Igazából az eszembe se jutott hogy mégegyszer rövidebbre vágassam de amit az utolsó válaszoló belinkelt, azok közt nagyon jókat láttam de azok már elég rövidek😬

Nem tudom hogy lenne e bátorságom hozzá. Bár ha azt elrontja a fodrász az biztos nem rosszabb a mostaninál😅

2021. okt. 10. 14:50
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi vagyok, hogy végül mit fogsz dönteni a hajaddal kapcsolatban. Majd decemberben mindenképp írd meg hogy mi lett, és magadnak hogy tetszett.
2021. okt. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Amit linkeltél tényleg borzasztó. Addig hagyd nőni, és előtte vágass belőle egy menő frizurát. Miért akar mindenki hosszú hajat szalagavatóra? 1-2 csaj kivételével mindenki akit ismerek ilyen pár centikkel küzdött hogy addig legalább annyival hosszabb legyen az amúgy is hosszú haja.
2021. okt. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

A hosszú haj azért lett volna jobb "szerintem" mert sokkal több lehetőség lett volna benne. Pl. fonások kontyok stb.


De ezzel már nem tudok mit kezdeni.


Egyébként rögtön elötte sem akarom levágatni sokkal rövidebbre mert mivan ha az nagyon nem állna jól?

2021. okt. 11. 15:48
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

szerintem menj el valami tényleg jó fodrászhoz és vele beszéld meg

esetleg most is kipróbálhatnál valami szép rövid frizurát, ami ha beválik jó lehet szalagavatóra is

2021. okt. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Van a városban egy jó fodrász. Lehet hogy holnap elmegyek oda és megkérdezem hogy mit tudnak vele keudeni.

Ugye ahoz nem kell időpont hogy csak kérdezzek tőlük?

2021. okt. 12. 16:32
 17/17 anonim ***** válasza:
58%
Mi lett vele végül?
2021. okt. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!