Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan fehérítsem a szoláriumo...

Hogyan fehérítsem a szoláriumozott szeplős arcomat?

Figyelt kérdés
Évek óta küszködtem a hófehér szeplős bőrömmel mert ha napra mentem fájt mert olyan fehér bőröm volt. Azt ajánlották hogy menjek szoliba csak 2-3 alkalommal hogy a nap ne bántsa a bőrömet. Voltam is de annyira lebarnított most az a 2 3 aljalom hogy most azt hiszik roma vagyok és már nagyon unom. Szeretném valahogy visszább fehéríteni az arcomat mert ugy jobban éreztem magam. Félreértés ne essék nincs semmi bajim a romákkol csak én kellemetlenül érzem magam mert hosszu barna hajam van zöld szemem és most még a bőröm is sötét lett. Tényleg olyan. Szeretném ha olyan szemészek irnának akik tudnak kultúrált és felhasználható válasszal szolgálni. Köszönöm. Illetve ha lehet házi megoldásokat irjatok.

2021. okt. 11. 00:04
 1/6 Noren1989 ***** válasza:
53%
Szerintem kezdd el mutogatni. Màrh annyira egzotikus a téma.
2021. okt. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

Azelainsavval


És többet soha be ne tedd a lábad abba a szarba

2021. okt. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem a mesterséges megoldások épp elég gondot okoztak már, ne kísérletezz semmivel!


Ha semmit nem csinálsz, akkor ki fog fakulni a bőröd magától. Ha elkezded kenegetni, attól vagy csak ráköltesz egy rakás pénzt és nem oldja meg. Rosszabb esetben még ártani is fog. Lehet hogy fontosan kezdesz fakulni, allergiás és egyéb reakciók is felléphetnek.


Semmi esetre ne egy anonim fórumon ismeretlenek tanácsai alapján kezdj magadra kenni mindenfélét. Legalább egy bőrgyógyásztól kérj tanácsot.


Ha nincs bajod a romákkal, akkor ne használd őket negatív viszonyítási pontként és ne emlegesd őket, amikor nem róluk akarsz beszélni. Úgy nem lehet félreérteni.

Ha annyit mondasz, hogy olyan sötét lett a bőröd, ami már nem tetszik, azzal nem sértesz senkit és mindenki úgy érti, ahogy szántad.

2021. okt. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
Hamar kikopik, nyugi. Retinollal, Cvitamin szérummal vagy hámlasztókkal, bőrradírral gyorsíthatsz rajta, forró fürdővel, esetleg durvább törülközővel törülközz.:D
2021. okt. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
Sehogy, sokkal jobban mutat, ha nem tápos csirke-színed van. A szeplő meg pluszban szexi!
2021. okt. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5 annyira szanalmas vagy

Mi az h tapos csirke szin?

Nekem napallergiam van ezert ha akarnek se lennek undorito barna szinu,megvagyok a szep hofeher borommel es a szeploimmel,jobb mint narancssarganak lenni ;)

2023. júl. 26. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!