Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nőként szőr nő az arcomon,...

Nőként szőr nő az arcomon, mit tudnék tenni ellene?

Figyelt kérdés
Sajnos az államon erős, fekete szőrszálak nőnek, illetve bajuszom is van sajna, és nem a világos, pihés szőr. Eleve szőrösebb típusú lány vagyok, de az arcomon nem volt probléma addig, amíg nem kezdtek el kezelni pajzsmirigygyógyszerrel(pajzsmirigy alulműködésem van). Nem sűrű szőrzet, csak néhány szál, ezért szemöldök csipesszel szedtem őket, de sajnos nagyon csúnya pattanásos lett az arcom,ahogy a borotvától is. A szőrtelenítő krém pedig irritálja a bőröm. Milyen más megoldások léteznek még? Vagy milyen tippeket tudtok, hogy ne legyen pattanásos?

2021. okt. 11. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Elektromos borotva. 20-30 ezerért már lehet jót kapni, érzékenyek és utana borotválkozás után mindig használj borotválkozás utánit, vagy after shavet stb. Még szőrtelenítőket sem tudsz használni arcra, csak borotvát! Hidd el nem te vagy az egyedüli bajszos csaj a világon. :D A Pajzsmirígynek semmi köze nincsen ehhez!
2021. okt. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Én elmennék egy jó endokrinológushoz!
2021. okt. 12. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Pattanásra pedig irass fel bőrgyógyásszal,vagy háziorvossal krémet.
2021. okt. 12. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Biztos hogy pattanás és nem szőrbenövés? Csak kérdezem, mert az jó borotválás/gyantázási technikával és egy kis radírozással ki lehet küszöbölni.
2021. okt. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Jézusom, ne borotváld, főleg ha csak pár szál. Csipesszel szedjed. Nem szabadna pattanásosodnod a csipesztől (már ha tiszta és normálisan kihúzod a szőrszálakat), szóval az tuti mástól van, menj el bőrgyógyászhoz.
2021. okt. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
39%
Nézesd meg magad nőgyógyásszal és endokrinologussal!
2021. okt. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is nő bajszom, én gyantázni vagy gyantáztatni szoktam, számomra ez vált be a legjobban.
2021. okt. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!