Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kémiai hámlasztót szabad...

Kémiai hámlasztót szabad sebes arcbőrön használni?

Figyelt kérdés

A the ordinary hámlasztójára gondolok (AHA 30% BHA 2%)

Sebes arc alatt azt értem, hogy néhány pattanást kinyomkodtam és elkapartam amitől elsebesedett.



2021. okt. 12. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne használd. Baromira csípni és égni fog.
2021. okt. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha van rajta varr akkor lehet. Ha friss a seb, akkor ne.


Amugy használtal már korábban hamlasztót vagy ez lesz az első? Csak azért mert ez nem egy kezdő hamlasztó.

2021. okt. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Még kezdő vagyok, eddig 2x használtam, ezért is láttam jobbnak megkérdezni.

A hétköznapokban mindig elkaparom az arcom emiatt sebes lesz .. olyan mint másnak a pl a köröm rágás. Nem tudom kontrollálni magam, mert észre sem veszem hogy csinálom

2021. okt. 12. 20:56
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kezdesnek ez a 30%-as brutal lesz. Kezdesnek 2 hetente egyszer hasznald csak es mosd le (esetleg a sebes teruletet hagyd ki, a tobbire mehet) es fenyvedot is hasznalj.

C-vitaminos szerum es niacinamide is nagyon jo meg.

2021. okt. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha friss a seb, akkor ne használd. Először szokj le az arcod kapargatásáról, addig amúgy se fogja helyre hozni, mindegy mit kensz rá. Ha nem hámlasztottál még korábban, akkor ne ezzel a termékkel kezdj, mert ez erős és csak azoknak ajánlják, akiknek a bőre már hozzászokott a hámlasztózáshoz.

Ha ragaszkodsz ehhez, akkor ritkán használd és ne hagyd fent sokáig, úgy talán nem lesz gond. De csak akkor, ha már nem sebes az arcod. Írtad, hogy már használtad kétszer, nem marta így nagyon a sebes részt?

2021. okt. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az előző 2 alkalommal bátran hámlasztottam mert nem voltak kicsi nyílt sebek, időközben elkapartam.


Végül este hámlasztottam kihagyva azt a pár pontot. Az én bőröm jól reagál az aha 30%-ra, mára látványosan tisztább lett; ondolom egy sima selymes arcbőrön nem látszik annyira a külömbség

2021. okt. 13. 19:01
 7/8 anonim ***** válasza:
De fenyvedot ugye hasznalsz?
2021. okt. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Persze
2021. okt. 15. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!