Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Retinolt es Bha hamlasztot...

Retinolt es Bha hamlasztot lehet nyaron is hasznalni fenyvedovel?

Figyelt kérdés

Mindenfelol mast hallok. Peldaul azt,hogy fenyvedovel ugy hogy tobbszor ujrakenem, meg azt is hogy egyaltalan nem lehet.

Ez a ketto nem teszi a bort fenyerzekennye, de megviseli a feluletet es amiatt nem tudom.



2021. máj. 14. 00:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Én szoktam, bár én éjszakai életmódot folytatok nyáron, nappal csak akkor hagyom el a lakást, ha tényleg nagyon muszáj. :D

A fényvédőzésre tényleg nagyon oda kell mellette figyelni. Az AHA fényérzékenyít a legjobban, a BHA ilyen szempontból nem vészes, azt használd nyugodtan nyáron is.

A retinolból én ilyenkor gyengébb változatot használok inkább, csak elővigyázatosságból.

2021. máj. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
koszi! en nagyon napmanias vagyok ,,sajnos” egesz nap kint vagyok ha jo ido van. De ugy terveztem, hogy a retinolt akkor osszel kezdem el, a bhat meg esos napokon aikor ugysem mozdulok ki
2021. máj. 14. 09:14
 3/6 anonim ***** válasza:
a BHA nem fényérzékenyít, az AHA az, ami nagyon
2021. máj. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze. Ha hosszabb ideig tartozkodsz kint, tobbszor kend fel a fenyvedot.
2021. máj. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
a BHA nem fényérzékenyít semennyire. A retinol ő maga fényérzékeny, de nem fényérzékenyít, szóval nappalra ne kend, csak éjszakára, mert különben lebomlik, mire hasznosulna. Nyugodtan használhatod őket, viszont, ha sokat vagy kint, két óránként, ha tűz a nap, inkább óránként kend újra a fényvédőt, használt hatóanyagoktól függetlenül, mert erős UV-ban gyorsabban bomlanak a fényvédő összetevők. :)
2021. máj. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen azt tudtam hogy a retinol maga fenyerzekeny. Rendben, akkor tobbszor bekenem a fejem. Koszonom a valaszokat!
2021. máj. 14. 14:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!