Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen házi hajpakolást...

Milyen házi hajpakolást használsz és kb. mennyi ideig hagyod a hajadon rajta?

Figyelt kérdés

Mennire vált be, mik a tapasztalataid illetve milyen a hajad?->száraz, töredezett stb...

köszi a válaszokat!


2010. szept. 2. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én ricinusolajos hajpakolást használok általában 4-5 órán keresztül van a fejemen, de ha éjszakára teszem fel akkor 10-12 óra :)

Nekem száraz a hajam és töredezésre hajlamos. Most voltam 5 napja fodrásznál, így most nem törik a hajam.

A célom a hajnövesztés volt. 8 hónap alatt 23-24 centit nőtt a hajam. Szóval havonta kb 3 centi :) Míg nem használtam 1-1,5cm-t nőtt.

De mióta ezt a pakolást használom, a hajam fénye,puhasága és erőssége is nagyon jó lett :) Csak ajánlani tudom.

2010. szept. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ! Még nem próbáltam, de sok jót halottam a ricinus olajról. És hogyan kened fel a hajadra? Csak a hajvégekre vagy az egész hajra?illetve vizes vagy száraz hajra kell rákenni?

Valamint gondolom szétdörzsölöd a tenyereden úgy viszed fel és fördősapit veszel fel vagy becsavarod a fejedet nejlonnal és törlközővel,csak tipp ;-)

2010. szept. 2. 12:35
 3/8 anonim ***** válasza:

Száraz hajra teszem fel és a fejbőrömre szoktam kenni. Általában, ha az edényben még marad egy kis olaj a hajvégeimre is teszek :) Ha nem, akkor bolti pakolást teszek a végére.

Választékokat készítek a hajamba és kézzel belenyúlok az olajba, majd belemasszírzom a fejbőrömbe :)

Majd felcsatolom a hajam, meghajszárítózom egy kicsit és utána jöhet a zuhanysapi :)

2010. szept. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Elég érdekes, mer ebben a kategóriában nagyon gyakran tesznek fel házi pakolással kapcsolatos kérdést, mégis kevés a válaszoló.

Csak érdekel, hogy kinek mi vált be és melyik pakolások a legközkedveltebbek.

2010. szept. 4. 06:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogy belepofázok, de hol szoktad venni a ricinusolajat?
2010. szept. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ricinusolajat patikában lehet kapni vagyis ott is.
2010. szept. 4. 13:50
 7/8 anonim ***** válasza:
igen-igen... :) gyógyszertárban. 100gr-ot(1dl-t) 300Ft-ért veszem :)
2010. szept. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kókuszolajas hajpakolás.2-3 evőkanállal szétoszlatok a hajamon.és másnap reggelig hagyom fent egy úszósapka van ilyenkor rajtam:D és reggel hajat mosok samponnal
2010. szept. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!