Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy kell készíteni a házi...

Hogy kell készíteni a házi tojásos hajpakolást? Mennyi időt kell várni szőkítés után, hogy újra festhessem a hajam?

Figyelt kérdés
2010. okt. 10. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem a tojás nem vállt be.De egyébként kefírt vagy joghurtot összekeversz tojással,felkened ,30percet vársz,lemosod.Pl.

Én Placentás hajpakolást használok egy kis mézzel keverve.

Ennél nem volt semmi hatásosabb.

Hogy mikor festheted..az attól is függ milyen szinű most,milyenre akarod festeni ,mennyire töredezett stb.

2010. okt. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hétfőn volt szőkítve, feketéről lett szőkés, csak még elég sárga, nem tetszik, a fodrász azt mondta, 2-3X még át kell festeni mire jó lesz.

Nincs különösebben megviselve, jó 15 cm le is lett vágva.

2010. okt. 10. 13:44
 3/4 anonim válasza:
Feketéről sikerült átváltani szőkére? nem lett csúnya? Én is épp cserélni szertném a feketét szőkére, és azért kérdezem.
2010. okt. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát én kész vagyok tőle, bár család szerint jó.

Azt mondta a férjem, sokkal rosszabbra számított, épp azért, mert feketéből lett.

A fodrász mondta, 2-3X még át kell festeni, hogy olyan legyen amit szeretnék.

Nekem nagyon vöröses, pedig hamvasat tett rá.

Másnap elmentem egy másik fodrászhoz, átkente az egészet egy nagyon hamvas szürke festékkel, hát sokkal jobb lett.

Azt mondta,bírjak ki 3-4 hetet, megcsinálja. Már alig várom.

Elsőre is inkább hozzá mentem volna. Pedig nem kapkodtam el, hetekig keresgettem a neten olyan fodrászt, aki már csinált ilyet.

Nem akartam úgy járni, mint sok feketéből leszívatott haj, amiből 3 szín lett, a citromsárgától a répa vörösig.

Ha gondolod, írj privit, küldök képet.

2010. okt. 11. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!