Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány évesen kezdtél el ráncoso...

Hány évesen kezdtél el ráncosodni? (Kicsi ráncokra is gondolok ami még nem mély)

Figyelt kérdés

2021. okt. 14. 18:30
A kérdező szavazást indított:
18
19
20
24
26
28
30
30+
40+
50+
36 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
47%

Szia!


Nekem van két hölgy kollegám, egyik egy 24 éves lány és már látok ráncokat a homlokán (nagyon sokat számít szerintem a mimika, ki mennyit ráncolja a homlokát, amikor mérges vagy csalódott). A másik egy 35 éves nő, neki már kifejezetten vannak ráncai, mélyebb barázdái az arcán, szerintem a bőre is sokkal rosszabb állapotban van, mint a kortársainak (de ő cigizik és rengeteget napozik nyáron...). 40+ nézték egyik nap és nem értette,miért.

Én a kettő között vagyok. 29 éves vagyok. Nincsenek ráncaim és a kollegám meg is döbbent,amikor mondtam neki, hány éves vagyok (fiatalabbnak gondolt). Arra jutottam, hogy rengeteget számít az életmód. Ki mennyik alszik, mennyit stresszel. Mennyi vizet iszik, mennyit dohányzik, mennyit ég meg a napon...

2021. okt. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a homlokom már 17 évesen ráncos volt, 27 vagyok és a szemem körül van pár aprócska ránc
2021. okt. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
33 éves vagyok, egyetlen ráncom sincs még, és nem is nagyon lesz, mert zsíros a bőröm, valamint nem napozom és nem dohányzom. (Cserébe erősen őszülök.)
2021. okt. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!