Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Legjobb anti-aging hatású szérum?

Legjobb anti-aging hatású szérum?

Figyelt kérdés

A revox termékei közül érdekelne melyik a leghatásosabb már meglévő ráncokra, 40-es évei elején járó nőnek.

A megfelelő fényvédelem megvan, valamelyik szérumot gondoltam pl retinol, peptidek. De nem tudom eldönteni melyik lenne a legjobb.

(Normál arcbőr)



2021. okt. 15. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
Már meglévő ráncokra érdemben semmi nem használ.A retinolt használd nyugodtan.
2021. okt. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
43%

Retinol és glycolic acid (plusz mindennapi fényvédelem).


Meglévő ráncokat otthon kencékkel csak nagyon-nagyon kis mértékben lehet egy picit korrigálni.


Én azt javaslom, hogy ne a Revoxal próbálkozz. Eleve a márkának nincs is tisztességes retinolja. Mióta hallottam Dr. Dray-től, hogy például a glycolic acid-nál mennyire fontos a megfelelő formula és megfelelő ph szint, azóta én magasabb árkategóriából választom az anti-aging termékeimet.


A GG-től az A-Game 5-öt használom (retinal: egy metabolikus lépés kell neki, hogy retinol savvá alakuljon, hatékonyabb, mint a retinol).

Eddig mandula savat használtam, most szereztem be a PC Skin perfecting 8%-os glygolic savját. Ezt tervezem majd beépíteni, mint anti-aging lépés.


A TO Matrixyl peptid szérumából használtam el két üvegcsével. Messze az volt a leghidratálóbb termékem, amit valaha használtam. Szerintem vissza fogok rá térni.


A Niod Survival 0-ból elhasználtam egy üvegcsével. Nagyon komplex szérum, szerintem túl mutat a legtöbb AOX szérumon (kár, hogy gyártói készlethiány miatt egy ideig nem lesz elérhető).

2021. nov. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a retinol peptides szerum es a glikolsav a leghatekonyabb
2021. dec. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!