Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fog még sötétedni a hajam?...

Fog még sötétedni a hajam? Nektek változott a gyerekkori hajszinetek és ha igen mennyit?

Figyelt kérdés

Persze,tudom,higy ezt ti nem tudhatjátok,csak érdekel volt-e valaki így.

Szóval teljesen szőke hajjal születtem,nagyon vékony és ritka volt. Kb.4éves koromban valamivel sötétebb lett és volt egy kis vöröses megcsillanasa. 6évesen már jóval sötétebb volt és nyaranta eléggé kijott a vörös. 10-12 évesen már jóval sötétebb volt,mint előtte és ha jól emlékszem 14evesen ilyen volt

[link]

Most még sötétebb egy kicsit


Anyai nagypapám felmenoinek fekete haja volt,a nővérének is. Neki a haja vöröses barna , a szakálla teljesen vörös volt. Nagymamám nagyon világos szőke,ezt az ő anyukájától örökölte,az ő apja szinten nagyon sötét barna hajú volt.

Anyukám és a huga egesz gyerekkorába teljesen szőke volt,most nagyjából olyan nekik mint nekem 2 éve(a foton amit linkeltem)

Apám ágát nem teljesen ismerem,ő otthagyta anyámat,annyit tudok,hogy ott mindenki közép szőke hajú volt.

Azt mondják körülöttem,hogy nekem fixen szőkének "kéne"lennen. Pedig nincs így:)

Nektek is valtozott ilyen sokat a hajatok színe? Vajon az enyém meg fog?

16/l



2021. okt. 16. 15:19
 1/5 Metionin ***** válasza:
100%
16 éves kor után már szerintem nem változik. Én szép szőke voltam kicsiként, ovis koromra bebarnultam, aztán 11-14 éves koromig fokozatosan visszaszőkültem, csak már nem a szép szőkére, hanem olyan sárgásra, mint amilyen egy alaposan elrontott szőkítés. Azóta is olyan, csak 16 éves korom óta festem.
2021. okt. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi, ment a zöld:)

A fodrász azt mondta,volt már olyan vendége akinek meg 16utan is egy minimaslisan sötétebb lett (persze nyilván nem nagy drasztikus változásról van szó)

Hugom fekete hajjal született és most középszőke haja van(az apja fekete hajú)

2021. okt. 16. 15:36
 3/5 Metionin ***** válasza:
100%
Nálunk apám-anyám sötétbarna, apám egyik nővére volt csak ilyen szőke és rajtam ütött ki valahogy, meg még egyik unokatesómon.
2021. okt. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg baba születik fekete hajjal és kék szemmel, köztük én is. Ehhez képest zöldesbarna (kicsiként a zöld, felnőttként a barna dominál/t) szemem és kb 10 éves koromig világosszőke hajam volt. Aztán szépen elkezdett besötétedni sötétszőkére és pont olyan 16 éves koromra lett épp olyan, mint neked. Most 21 vagyok, tehát már 5 éve változatlan, nem tudom, fog-e még alakulni. Nem bánom, ha nem, nem hencegni akarok, de nagyon sokan dicsérik ezt a színt, kérdezgetik, hogy eredeti-e :)

A családban anyai nagymamámnak volt vörös haja, mindenki másnak már gyerekkorában is minimum sötétszőke, de inkább barna, sötétbarna.

2021. okt. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem gyerekként világosbarna volt a hajam, tiniként már középbarna (kb olyasmi, mint neked a képen, csak egy picit talán sötétebb) és 18-20 éves korom körül még sötétedett 1-2 árnyalatot. Most 25 vagyok és azóta nem változott, de már nem is hiszem, hogy fog (az őszülést leszámítva persze).

Nem lehet előre tudni, hogy mennyit fog változni még a hajszíned, de van rá esély, hogy még sötétedjen kicsit.

2021. okt. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!