Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy 30-as szőke nőn milyen...

Egy 30-as szőke nőn milyen hosszúságú haj a legszebb?

Figyelt kérdés

Személyes véleményem, hogy van az a hosszúság, ami már kicsit hippisnek, ősasszonyosnak hat, de érdekelne mások véleménye is.

Valahogy most nagyon elkezdett nőni a hajam és szerencsére szép is, alig töredezik és nem tudom, meddig növesszem (vagy már vágassak belőle a szükségesnél többet...)



2021. okt. 17. 10:42
A kérdező szavazást indított:
Vállig érő.
Lapockáig érő.
Hátközépig érő.
Derékig érő.
Fenékig érő.
Minél hosszabb, annál szebb.
18 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
55%

A lényeg, hogy élvezd ki, ne vágd le amíg nem muszáj :D

Szerintem pont akkor lesz "öregasszonyos", mikor bebondorítják és rövidre vágják. Bocs, annak aki így hordja a haját és jól áll, de nem mindenkinek áll jól ♥

2021. okt. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért a haj típusa függ az arctól is (egyfajta keretet ad neki) az egyéniségtől stb stb... Szal ami Pl neked jól áll, másnak nem biztos és fordítva is.
2021. okt. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Nekem nagyon max derékig érő de az is csak akkor szép ha le van vágva és tömör a vége. Szerintem igénytelen hatást kelt amikor el van már vékonyodva és seprűs a vége, hiába hosszú.
2021. okt. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
Lapockáig erő. Az a szép a szőkéknek. Hidd el nekem.
2021. okt. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinél jeleztem, hogy hasznos a hozzászólásotok. Majdnem a derekamig ér a hajam és ez kezd már kicsit kényelmetlen lenni. Köszönöm szépen!
2021. okt. 17. 16:01
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Nekem is ez volt. Igaz, nekem barna a hajam. És én lapockáig+hátközépig vágatlan le (azért kettőt mondok mert átmenetes). Nekem nagyon tetszik és mindenkinek jól áll sztem. Barátnőm lapockáig vagatta le a szőke haját. Nagyon jól néz ki
2021. okt. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%
6os, négyes voltam
2021. okt. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!