Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet a legszebben...

Hogy lehet a legszebben lebarnulni?

Figyelt kérdés

Gyerekkoromban nagyon világos volt a bőröm, azóta egy kicsit kreolabb lett. Eddig akárhogy bekentem magam napolajjal, naptejjel, ugyanúgy leégtem, mintha semmit sem kentem volna magamra. Egyetlenegyszer gyönyörű szép csokibarna lettem, de akkor semmivel nem kentem be magam, egész nap kint tollasoztam fürdőruhában és közben néha le lettem fröcskölve.

Most nemsokára megyünk nyaralni, nem tudom strandolni fogunk-e, de egy kirándulás közben is képes vagyok leégni, azért kérdezem ezt hogy előzhetném meg, mivel kenjem be magam, hogy inkább ha már megfog a Nap akkor barna legyek, ne vörös. Egy nagyon kicsi alapszíne van már a karomnak, mert hétvégéken sokat voltam a Napon, szóval nem vagyok lisztfehér.



2019. jún. 3. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha bekened magad naptejjel az a tuti. Nem árt a bőrödnek a nap káros sugara, egyébként az a jó ha fokozatosan barnulsz, szoktatod a bőröd. A visszaverődő sugarak is barnítanak, szóval ha nem kifejezetten tűző napon vagy, hanem fák alatt pl.
2019. jún. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Használj kakaóvajat! Legjobban lehet lebarnulni tőle... Én is azt tettem az előbb már sötétebb színem van 😀
2019. jún. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Karotin tablettával. Most jöttem vissza nyaralásból és mindenki le van döbbenve a színemtől. 🤣
2019. jún. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
69%

[link]


Világos bőr, világos haj, ők többé kevésbé mindig leégnek, sose barnulnak, csak pirosodnak. Ha ebbe tartozol, nincs mit tenni és nem is szabad erőltetni a napozást, mert hajlamosabb vagy a bőrrákra.

/ami pont olyan halálos betegség, mint az emlő- vagy méhnyakrák/


Gondolj arra, hogy régen a fehér bőr volt a menőség, mert csak a parasztok barnultak kapálás közben.

2019. jún. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!