Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megfázott a hajam . Mit...

Megfázott a hajam . Mit csináljak?

Figyelt kérdés
szakadó esőbe kimentem barátomhoz és csurom víz lettem nem szárítottam meg csak megtöröltem .és azóta hullik nagyon
2010. szept. 2. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:
a haj nem tud megfázni:ssssssss brrrr.... hajhagymák elgyengültek.bekócolódott az esöviztöl.attól olyan durva tapintásu lesz a haj és nehezen tudod kifésülni.
2010. szept. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
a haj tényleg nem tud megfázni, de a fejbőr igen, sőt, nagyon könnyen, és az szívás... szerintem szedj valami ilyen hajerősítő vitamint hajhullás ellen, mást szerintem nem nagyon tudsz vele tenni... és legközelebb szárítsd meg!
2010. szept. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

én is ugyan így voltam csak lefeküdtem vizes hajjal aludni télen, és estére szinte kikapcsolják a fűtést.. Még reggel is vizes volt a hajam és most pár napja nekem is hullik :/

amúgy jó vitaminos balzsammal ( csalán sampon,balzsam ) szoktam masszírozni a fejbőrömet hajmosás közben :)

2013. okt. 10. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!