Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Női mell/mellkas szőrtelenítés?

Női mell/mellkas szőrtelenítés?

Figyelt kérdés

Sajnos ebbe a kategóriába tartozom, elég sötét/látható/érezhető a mellkasomnál a szőr illetve a mellemen néhány szál.

Vannak akik esetleg hasonló cipőben járnak?

Vagy úgy akik értenek ehhez és tudnának valamit ajánlani hogy mivel szedjem le őket?



(Nyilván ezek nem egyik napról a másikra jöttek, csak most értem el azt a pontot az életemben hogy végre én is szeretnék "mutatni" valamit.Elég kínos amikor a keringoruha kivágása teret ad ennek a látványnak..és orvoshoz is járok csak..ez egy hosszú és másik sztori)


Praktikákat,tippeket szívesen fogadok :(


2021. okt. 27. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hideggyanta csík. Arra ügyelj, hogy előtte szappannal alaposan mosakodj meg, ne legyen zsíros, nedves a bőröd. Ajánlott a gyantázás előtti lemosó használata.

Gyantázás után legalább fél napig ne érje víz, a maradék gyantát babaolajjal tudod letörölni.

Röviden ennyi.

Ne borotváld, ki fogsz pattogni. Ha profi megoldást akarsz, akkor kozmetikába jelentkezz be.

2021. okt. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is szőrös,viszont én a többi testrészemhez hasonlóan innen is leborotválom.Nem rendszeresen,csak így,alkalmanként. Nekem nem pattog ki.L.
2021. okt. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem csak a bimbó volt az, de a mellkisebbítéskor kivágták azt a részt.


Előtte szemöldök csipesz volt.

2021. okt. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!